2016 Sakarya Üniversitesi Formasyon Ön Kayıt

  • 28 Kasım 2015
  • 4.644 kez görüntülendi.
2016 Sakarya Üniversitesi Formasyon Ön Kayıt

PEDAGOJİK FORMASYON 2015 KIŞ DÖNEMİ KAYIT HAKKI KAZANAN ASİL VE YEDEK SONUÇLARI

ÜNİVERSİTEMİZİN VE EĞİTİM FAKÜLTEMİZİN İLGİLİ KURULLARI DEĞERLENDİRMESİ SONUCUNDA FORMASYON KONTENJANLARI SAÜ SON SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN 1500 MEZUN ÖĞRENCİLER İÇİN DE 400 KİŞİ OLARAK BELİRLENMİŞTİR.
BELİRLENEN BU KONTENJANLAR 16-20 KASIM 2015 TARİHLERİNDE ÖN BAŞVURUSU ALINANLAR ARASINDAN BÖLÜMLERDEKİ BAŞVURU YOĞUNLUĞU GÖZETİLEREK DAĞITILMIŞTIR. SON SINIF ÖĞRENCİLERİMİZDEN ÖN BAŞVURUSU BULUNANLARIN BÖLÜM BAZINDA %75’İ KESİN KAYIT HAKKI KAZANMIŞTIR. KESİN KAYIT HAKKI KAZANANLARIN LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ. SAÜ SON SINIF ÖĞRENCİLERİ NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ, 1 ADET VESİKALIK FOTOĞRAF, PF 1. TAKSİT DEKONTU, ISLAK İMZALI BEYANNAME’DEN OLUŞAN BELGELERİNİ SAÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ PEDAGOJİK FORMASYON KOORDİNATÖRLÜĞÜ’NE (HENDEK) ELDEN TESLİM EDEREK KESİN KAYITLARINI YAPTIRABİLİRLER.(SAÜ İLİTAM SON SINIF ÖĞRENCİLERİ BU BELGELERİ, ASILLARINI YUKARIDA BELİRTİLEN ADRESE KARGO İLE GÖNDERMEK ŞARTI İLE, 04 ARALIK 2015 TARİHİNE KADAR PF@SAKARYA.EDU.TR ADRESİNE TARATARAK GÖNDEREBİLİRLER. )
MEZUN ÖĞRENCİLER OLARAK DA YİNE BAŞVURU YOĞUNLUĞU GÖZETİLEREK DAHA ÖNCEDEN ÖN KAYITLARI BULUNAN BÖLÜMLERE KONTENJAN DAĞITILMIŞTIR. KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN MEZUN ÖĞRENCİ LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİNTIKLAYINIZ. MEZUN ÖĞRENCİLERWWW.SAUFORMASYON.ORG/UYE ADRESİNDEN T.C. KİMLİK NUMARASI VE ÖN KAYIT ESNASINDA BELİRLEDİKLERİ ŞİFRELERİ İLE GİRİŞ YAPARAK VE İSTENİLEN BELGELERİ YÜKLEYEREK (İLGİLİ BELGELERİN ASILLARINI DAHA SONRA KOORDİNATÖRLÜĞÜMÜZE ELDEN TESLİM ETMEK ŞARTIYLA) KESİN KAYIT OLABİLİRLER.
AYRICA DAHA ÖNCE KONTENJAN SINIRLILIĞINDAN DOLAYI BAŞVURU HAKKI VERİLMEYEN AŞAĞIDAKİ BÖLÜMLERE DE 30 KASIM-4 ARALIK 2015 TARİHLERİ ARASINDA ÖN KAYIT HAKKI TANINACAK VE BAŞVURU YOĞUNLUĞUNA GÖRE KONTENJANLAR DAĞITILACAKTIR. BAŞVURU HAKKI TANINAN BÖLÜMLER İÇİNTIKLAYINIZ YENİ AÇILAN BÖLÜMLERE ÖN KAYIT YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Pedagojik formasyon ücreti YÖK’ün üç yıldır belirlediği fiyat olan 2054 TL olup 554+750+750 şeklinde üç taksitte ödenecektir.

 MEZUN ÖĞRENCİLERİN BAŞVURU YAPABİLECEK OLDUKLARI BÖLÜMLER
KONSERVATUAR
Temel Bilimler
Türk Halk Oyunlar
Türk Müziği
 
FEN EDEBİYAT
Alman Dili ve Edebiyatı
Biyoloji
Coğrafya
Felsefe
Fizik
Kimya
Çeviribilim
Sosyoloji
 
GÜZEL SANATLAR
Resim
Geleneksel Türk sanatları
Görsel İletişim Tasarım
Ön kayıt yapmak için tıklayın.
Pedagojik formasyon ücreti YÖK’ün üç yıldır belirlediği fiyat olan 2054 TL olup 554+750+750 şeklinde üç taksitte ödenecektir.Duyuruyu üniversitenin web sitesinden okumak için tıklayın.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ