AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri ne zaman?

  • 25 Mart 2016
  • 309 kez görüntülendi.
AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri ne zaman?

Merakla beklenen AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri belli oldu. AÖF Bahar Dönemi ilk sınav 16 – 17 Nisan 2016 tarihlerinde başlayacak.

aof-bahar-donemi-sinav-tarihleri-ne-zaman--6763131

 Anadolu Üniversitesi AÖF (Açık Öğretim Fakültesi) bahar dönemi ara sınavı (vize) ve dönem sonu sınavı (final) tarihleri belli oldu! 2016 AÖF sınav tarihlerini haberimizden görebilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim (AÖF) sınav takvimini sizlerle paylaşıyoruz.

AÖF SINAV TARİHLERİ

Güz Dönemi Ara Sınavı  12 – 13 Aralık 2015
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı  23 – 24 Ocak 2016
Bahar Dönemi Ara Sınavı  16 – 17 Nisan 2016
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı  04 – 05 Haziran 2016
2015-2016 Tek Ders Sınavı  16 Temmuz 2016

AÖF BAHAR DÖNEMİ DERSLERİ BAŞLADI

Anadolu Üniversitesi’nin uzaktan öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik Yüzyüze Akademik Danışmanlık Derslerinin Bahar Dönemi, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Merkez Kampusü’nde 6 Mart-28 Mayıs arasında gerçekleştirilecek.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri İl Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Metin Yıldırım, derslerin Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Merkezi Derslikleri’nde cumartesi ve pazar günleri yapılacağını belirterek, “Akademik danışmanlık dersleri için hiçbir ücret alınmamakta, öğrenciler kimliği/öğrenci tanıtım kartını göstererek derslere girebilecek. Akademik danışmanlık derslerine katılım ve devam, zorunlu değildir. Yüzyüze eğitim; Üniversiteli olma ve öğrencilerin aidiyet duygusunu hissetmesi, öğrencilerin üniversite ortamını yaşaması ve sosyal ihtiyaçlarını gidermesi gibi avantajlar içermektedir. Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencilerinin derse devamı bu açıdan da önem arz etmektedir” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ