Dokuz Eylül Üniversitesi 2016 Formasyon Boş Kontenjan Duyurusu

  • 08 Kasım 2016
  • 3.281 kez görüntülendi.
Dokuz Eylül Üniversitesi 2016 Formasyon Boş Kontenjan Duyurusu

Dokuz Eylül Üniversitesi 2016 formasyon programı için boş kontenjan duyurusu yapmıştır.

Boş kalan kontenjanlar için önkayıt alınacaktır. Önkayıt yapan adaylar istenen belgeler ile birlikte 09.11.2016 tarihine kadar formasyon bürosuna müracat etmelidir.

Başvuru için İstenen Belgeler Mezunlar için;

1) Onaylı Mezuniyet Belgesi (Yurtdışındaki üniversitelerden mezun olanların Diplomalarının denkliği, kayıt sırasında belgelendirilmelidir). (Onaysız veya Onaylı olup fotokopisi çekilmiş veya Islak imzası ve mühür olmayan belgeler kabul edilmeyecektir.)

2) Onaylı Lisans Not Transkripti (Onaysız veya Onaylı olup fotokopisi çekilmiş veya Islak imzası ve mühür olmayan belgeler kabul edilmeyecektir.)

4) Onaylı Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Son Sınıf Öğrencileri için;

1) Onaylı Öğrenci Belgesi (2016’da alınmış)

2) Onaylı Lisans Not Transkripti (2016’da alınmış) (Onaysız veya Onaylı olup fotokopisi çekilmiş veya Islak imzası ve mühür olmayan belgeler kabul edilmeyecektir

3) Onaylı Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Önkayıt yapmak için tıklayın. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ebru diyor ki:

    Merhabaaa. Beslenme diyetetik lisans mezunuyum. Diyetisyenim. Araştırdım formasyon alıp ögretmen olarak saglık meslek liselerinde beslenme bilgisi derslerine girebiliyomuşuz. Benim bölümüm için formasyon nerden alınabiliyor. Ne zaman başvurabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim:)

    1. Demir diyor ki:

      Duyuruları takip etmelisiniz. ÜNiversiteler farklı zamanlarda başvuru alıyor. Başvuru yapmak istediğiniz üniversite bölümünüz için kontenjan açtığında başvuru yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ