Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı Başvurular Başladı

  • 29 Nisan 2016
  • 511 kez görüntülendi.
Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı Başvurular Başladı

euas-genel-mudurlugu-personel-alimi-yapiyor-61918

Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü 25 Sürekli İşçi Alımı Yapacak. Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü’nün 25 sürekli işçi alımı yapacağına dair ilan Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinden yayımlandı.

2016 Yılı Karkamış HES İşletme Müdürlüğüne Ataması yapılacak ve Eğitim Sonrası Birecik HES İşletme Müdürlüğünde Çalıştırılacak Personel İhtiyacını karşılama maksadıyla alımı yapılacak personel sayısı 25 olarak açıklandı. Söz konusu alımlar kapsamında Elektrik, Makine, İnşaat ve Elektronik bölümlerine, Tekniker , Teknisyen pozisyonlarında alımlar yapılacak.

Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü 25 Sürekli İşçi Alımı İlanına başvuruda bulunacak adaylar için Genel Şartlar Şu Şekilde Belirtilmiş ;

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması, EML/Teknik Lise ve dengi okullar ile Meslek Yüksek Okullarının ilanda yazılı ilgili bölümlerinden mezun olması, EML/Teknik Lise ve dengi okul mezunlarının 2014 Yılı KPSS sınavı KPSS94 puan türünden, Meslek Yüksek Okul mezunlarının ise KPSS93 puan türünden 60 ve üzeri puanı olması, Ataması yapılan adaylar eğitimlerini tamamladıktan sonra Birecik HES İşletme Müdürlüğünde çalıştırılacaklardır. Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ve vardiyalı hizmetlerde çalışmasına mani bir sağlık problemi bulunmaması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı bağlanmamış olması, İş başvurusunda bulunacak adayların fiilen askerlik görevini yapıyor olmaması, gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü 25 Sürekli İşçi Alımı için son Başvuru Tarihi 9 Mayıs 2016 olarak belirlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ