Garanti Bankası Personel Alımı

  • 12 Mayıs 2016
  • 675 kez görüntülendi.
Garanti Bankası Personel Alımı

images

Garanti Bankası 27 açık Pozisyon İçin Personel Alım ilanı verdi. Türkiye’nin en büyük özel bankalarından birisi olarak görülen Garanti Bankası bir çok pozisyon ve şehir için personel alımı yapacak. Söz konusu alımlar hakkında siz değerli ziayretçilerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. Banka Personel alımı için kariyer sitelerine çeşitli ilanlar verdi. Garanti Bankası Aşağıdaki pozisyon ve şehirler için personel alımı yapacak.

Aşağıdaki Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

müşteri memnuniyeti müşteri temsilcisi ISTANBUL , gişe asistani-istanbul istanbul(avr.) , mobil grup asistani – istanbul istanbul, arşiv ve iletişim asistani istanbul , operasyon asistani istanbul(asya) , telefon bankaciliği müşteri temsilcisi – sivas , telefon bankaciliği müşteri temsilcisi – istanbul , merkezi satiş temsilcisi – ISTANBUL, , operasyon asistani (gece vardiyali) istanbul(asya) , şubesiz kanallar işlem analiz asistani istanbul(avr.) , şube ve genel müdürlük hizmetleri destek asistani istanbul(avr.) , sosyal medya asistani (gece vardiyali) istanbul(avr.), diş ticaret ve krediler asistani istanbul(avr.) , part time müşteri memnuniyeti müşteri temsilcisi istanbul(avr.) , hemşire istanbul(avr.) , sermaye yeterliliği raporlama yönetmeni istanbul(avr.)

Tüm ilanlara göz atmak ve başvuruda bulunmak için “http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/#tblFirmaIlanlari” adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ