ING Bank Personel Alımı

  • 25 Nisan 2016
  • 507 kez görüntülendi.
ING Bank Personel Alımı

indir

ING bank bünyesinde açık pozisyonları değerlendirmek üzere personel alımı yapılacak. İNG bank çalışma saatleri haftaiçi 09:00 – 18:00 olarak belirlenmiş. İNG bank 42 açık pozisyon için personel alımı yapacak.

ING Bank Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar

Söz konusu açık pozisyonlar ve alımların gerçekleşeceği şehirler şu şekilde ;
Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi – Kocaeli , ING Finansal Kiralama Satış Yönetmeni/Yetkilisi – İstanbul(Asya) , Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi – Muğla, ING Menkul Değerler/Yetkili Yardımcısı – İstanbul(Avr.) , ING Faktoring A.Ş./Risk İzleme Yetkilisi/Yönetmeni – İstanbul(Asya) , Direkt Satış Temsilcisi – İstanbul(Avr.), Müşteri Deneyimi Yönetimi Yetkilisi/Yetkili Yrd. İstanbul(Avr.), Information Risk Management AVP/Specialist İstanbul(Avr.) , Destek Elemanı (Engelli) İstanbul(Avr.) , Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi İstanbul(Avr.) , Risk Analytics Associate İstanbul(Avr.) , Kariyer Yönetimi Dönemsel Çalışan İstanbul(Avr.) , LAWYER İstanbul(Avr.) , ING Akademi – Yetkili İstanbul(Avr.), Asset Liability Risk Management AVP İstanbul(Avr.)

ING Bank Personel Alımı Başvuruları

ING bank bir çok pozisyon için alım yapacak. Söz konusu alımlar için başvuru işlemleri oldukça basit ve internet ortamından yapılabiliyor. ING bank personel alımı için başvuru işlemlerini “http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/” adresinden yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ