Kocaeli Üniversitesi 2016-2017 Pedagojik Formasyon Hakkında Duyuru

 • 12 Ağustos 2016
 • 8.790 kez görüntülendi.
Kocaeli Üniversitesi 2016-2017 Pedagojik Formasyon Hakkında Duyuru

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin resmi internet sitesinde bugün yayımlanan duyuruda 2016-2017 formasyon eğtimi hakkında açıklamada bulunulmuştur.

Duyuruların web sitesinde yapılacağını ve bilgi almak için telefon edilmemesi istenilmiştir.

Kocaeli Üniversitesi’nin yaptığı açıklama şöyledir:

“Üniversitemizde 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında Pedagojik Formasyon Sertifika Programı açılmasına karar verildiğinde gerekli açıklamalar yine Eğitim Fakültesi web sitesinden yapılacaktır.

Pedagojik Formasyon Sertifika Programına yönelik gelişmeler Eğitim Fakültesi Web sitesi üzerinden ilan edileceği için telefonla bilgi talep edilmemesi rica olunur.”

 

Not: Kocaeli Üniversitesi’nin formasyon açıp açmayacağı konusu uzun süredir Formasyon Haber takipçileri için merak konusudur. Dün takipçilerimizden biri bu konu hakkında bilgi aldığını bize iletmiştir. Takipçimizin ifadelerine göre Kocaeli Ünivesitesi Senatosu formasyon açmak için YÖK’e başvuruda bulunmuştur ve bunun cevabı beklenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Fatma sevilmiş diyor ki:

  İzmit ikametimiz vardır.ekonomik durumumuz ve çalışma kosullarimiz nedeniyle kocaeli üniversitesinin bu yıl dışardan mezun durumda olanlar için formasyon eğitimi açmasını önemle arz ederim.

 2. zuhal diyor ki:

  Bekliyoruz hala ve diğer üniv. Başvuruları kaçıyor kocaeli üniv. gebze teknik üniv.ile protokol imzaladı demek kendi bünyesinde acmıyacak demek mi acaba ?? Yoksa beklemeye devam mi …

 3. gül diyor ki:

  başka üniversiteden mezun durumunda olanlar basvurabılırmı

  1. Demir diyor ki:

   Kocaeli Üniversitesi şu an için duyuru yapmadı. O nedenle şartlarını bilemiyoruz.

BİR YORUM YAZ