Necmettin Erbakan Üniversitesi Formasyon Yedek Kazananlar Listesi

  • 05 Ağustos 2016
  • 2.095 kez görüntülendi.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Formasyon Yedek Kazananlar Listesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi formasyon yedek kazananlar listesi açıklanmıştır.

2016-2017 Pedagojik Formasyon I.Yedekten Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenci Listeleri

-Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine ait kontenjanlar dolmuştur: Boş kalan kontenjanlar diğer üniversite öğrencileri için açılan kontenjana aktarılmıştır.

-Kesin kayıtlar 08/08/2016 – 09/08/2016 tarihlerinde yapılacaktır. Kayıt saatleri 09.00’da başlayıp 17.00’de bitecektir.

-Kontenjanlar dolmadığı takdirde, YALNIZCA online başvuru yapmış olan adaylardan 10-11 Ağustos 2016 tarihlerinde online ön kayıt güncelleme alınacak ve buna göre 12 Ağustos 2016 tarihinde yeni yedek kayıt ilanı yapılacaktır.

-Kesin kayıt yaptıran adayların online güncelleme yapmalarına gerek yoktur.

-Sosyoloji Bölümü transkript ve en az 16 kredi Felsefe, 16 kredi Psikoloji, 8 kredi Mantık dersi aldığını gösterir onaylı belge ile başvurabilir.

HERHANGİ BİR NEDENLE KESİNLEŞMİŞ KAYDINI SİLDİREN ÖĞRENCİLERİN HARÇ İADESİ KESİNLİKLE YAPILMAYACAKTIR.

-Kesin kayıtlar ŞAHSEN veya noter vekâletiyle yapılacaktır. Posta, faks veya kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kesin kayıt esnasında istenecek belgeler şu şekildedir.

a. Dilekçe (pedagojik formasyon birimince kayıt esnasında verilecektir)

b. Mezun öğrenciler için; geçici mezuniyet belgesi veya lisans diplomasının ıslak imzalı onaylı örneği (Yurtdışındaki üniversitelerden mezun olanların diplomalarının denkliği, kayıt sırasında belgelendirilmelidir)

c. Mezun/Okuyan öğrenciler için Lisans not transkripti (aslı veya ıslak imzalı onaylı örneği)

ç. Öğrencilerin üniversiteye giriş puanları gösterir sonuç belgesi çıktısı (başvuruların sıralanmasında, not ortalamasının eşitliği durumunda yerleştirme puanı esas alınacağından belgenin temin edilmesi önemlidir)

d. Okuyan öğrenciler için; 2016-2017 eğitim-öğretim yılında son sınıf olacaklarını gösterir onaylı öğrenci belgesi (ara sınıf öğrencileri başvuru yapmayacaktır, kayıt hakkı kazansalar bile kayıtları yapılmayacaktır.)

e. Nüfus cüzdan fotokopisi (Kayıt sırasında aslını göstermek koşuluyla)

f. 2 adet vesikalık fotoğraf

g. T.C. Vakıflar Bankası Nalçacı Şubesine öğretim ücretin ilk taksiti olan 1.027 TL’nin TR 59 0001 5001 5800 7300 2284 83 IBAN numaralı Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Döner Sermaye hesabına yatırdığına dair 2 adet banka dekontu (Vakıflar bankasının her hangi bir şubesinden ücret yatırabilirsiniz).

h. Ücret yatırılırken dekonta öğrencinin Adı Soyadı, TC Kimlik Numarası ile Pedagojik Formasyon ücreti açıklaması yer almalıdır.

-Akademik takvim ile ilgili gerekli duyurular, kayıtların bitiminden sonra Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Birimi web sayfasından yapılacaktır.

Listede ismi olan adaylar kayıt hakkı kazanmıştır.

Kazananların Listesi İçin Tıklayın. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kullanici diyor ki:

    Daha önce Necmettin Erbakandan alan var mi?

BİR YORUM YAZ