Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Formasyon Kazananlar Listesi

  • 11 Temmuz 2016
  • 1.898 kez görüntülendi.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Formasyon Kazananlar Listesi

recep-tayyip

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı, 2016 Yaz Dönemi Başvuru Sonuçlarını (Mezunlar İçin) görmek için TIKLAYINIZ.

NOT: Kesin Kayıt için gerekli belgeler buradan duyurulacaktır.

Yedek yerleştirmeler için  web sayfamızı takip ediniz.

İşte kontenjanlar:

1

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler
1-Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi Onaylı
2-Not döküm (transkript) belgesi Onaylı
3- Nüfus cüzdanı fotokopisi
4-Öğrenim ücretinin birinci taksiti;
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi mezunları için (750TL),  diğer üniversite mezunları için (900 TL),ödendiğini gösteren banka dekontu. Öğrenim ücretinin ikinci taksiti ise 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Güz  Dönemi başında yatırılacaktır.
Öğrenim Ücretinin; adayın TC Kimlik No, Ad Soyad Bilgileri ve “Formasyon Yaz Dönemi Yeni Kayıt” açıklamasıyla yatırılması gerekmektedir.

Not: Kesin kayıt hakkı kazananlar, adayların beyanları esas alınarak ilan edilmiştir. Beyanlarını belgelendiremeyen (transkript, Mezuniyet Belgesi) veya yanlış beyanda bulunduğu belirlenen adayların kesin kayıt işlemleri yapılmayacaktır. Başvuru sırasında kendi üniversitelerine ait not dönüşüm tablosunu kullanan adayların, kesin kayıt sırasında bu durumu belgelendirmeleri gerekmektedir.

Aslı ile birlikte Fotokopisi getirilen belgeler Fakülte Sekreterliğince onaylanacaktır.

KESİN KAYIT TARİHLERİ
Başlangıç:12.07.2016 Salı, Bitiş:14.07.2016 Perşembe 17:00
Kayıt Yeri: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Öğrenci İşleri Birimi Çayeli/RİZE
Öğrenim ücretinin ödeneceği Banka VAKIFBANK Rize Merkez Şubesi
Öğrenim ücretinin ödeneceği Banka IBAN numarası: TR41 0001 5001 5800 7294 6356 90

Kesin kayıt dönemi sonunda boş kalan kontenjanlara hangi alanlardan ve ne şekilde yedek yerleştirme yapılacağı 14.07.2016 Perşembe günü ve saat 20:00’da ilan edilecektir.

Önemli
***Formasyon programının yaz dönemi dersleri, Uzaktan Eş Zamanlı Öğretim Yoluyla  ve güz dönemi dersleri ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yerleşkesinde Yüz Yüze Öğretim yoluyla verilecektir. Her iki yarıyıldaki sınavlar, akademik takvimde belirtilen tarihlerde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yerleşkesinde yapılacaktır. Programda öğrencilerin derslere devam, ders geçme vd. hususlar “Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Önlisans ve Lisans  Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği” uyarınca yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Derya diyor ki:

    Yedekte olanlara da hak tanınacak mı acaba.

BİR YORUM YAZ