Türk Telekom 112 Personel Alımı

  • 29 Mayıs 2016
  • 1.210 kez görüntülendi.
Türk Telekom 112 Personel Alımı

1_zgUDUP

Türk Telekom 112 Personel Alımı Yapacak . Türk Telekom,  Avea ve TTnet Tek bir çatı altında birleşti ve söz konusu birleşmeden sonra Türk Telekom adı altında tüm firmalar faaliyetlerini sürdürmeye devam etti. Türk Telekom çalışanlarına sunduğu sosyal haklar ve çalışma şartları nedeniyle en çok tercih edilen firmalardan birisi olarak biliniyor. Türk Telekom’un çeşitli illerde farklı pozisyonlar için personel alımı yapacağına dair ilan duyuruları çeşitli personel alım sitelerinde yayınlandı.

Açık Pozisyonlar
Türk Telekom Personel Alımı için Açık pozisyonlar ve şehirler şu şekilde ;  İzleme Sistemleri Uzmanı İstanbul(Avr.) , Investor Relations Asst. Associate/Associate İstanbul(Avr.), Tivibu İçerik Planlama (Günlük) Uzmanı İstanbul(Avr.), Tivibu İçerik Planlama (Aylık) Uzmanı İstanbul(Avr.), Kurumsal Şebeke Operasyonları Uzmanı Ankara, İzmir-Almanca Müşteri Temsilcisi (THY Projesi) İzmir, Service Performance Management Specialist İstanbul(Asya), Teknoloji Operasyon Merkezi Veri Uzmanı Ankara, NSS Operation Specialist İstanbul(Asya), Software Developer İstanbul(Asya) , Devamını ve çok daha fazlasını aşağıdaki linki ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.
Türk Telekom Personel Alımı Başvuruları
Türk Telekom çeşitli iller için personel alımı yapıyor söz konusu alımlar için başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen adaylar
BURAYA TIKLAYIN
adresini ziyaret edebilirler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ