Açık Öğretim Öğrencilerine Yüz Yüze Eğitim İmkanı

  • 04 Mart 2017
  • 1.656 kez görüntülendi.
Açık Öğretim Öğrencilerine Yüz Yüze Eğitim İmkanı

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İşletme, ve İktisat Fakültelerine kayıtlı öğrenciler için yüz yüze ders fırsatı Türkiye genelinde 13 Mart 2017 Pazartesi günü başlayacak.

Açıköğretim öğrencileri bu sistemle anlamakta güçlük çektikleri konuyu yüz yüze bir öğretici tarafından daha iyi kavrayabilecekler. Ayrıca program kapsamında öğrencilerin üniversite ortamını yaşaması, sorunlarını paylaşabilmesi ve öğrencilerin birbirleriyle ve öğretim elemanlarıyla iletişimde olabilmesi böylece sosyal gereksinimlerinin giderilmesi de amaçlanmaktadır.Öğrenciler yüz yüze eğitim derslerine kimliklerini göstererek katılabilecekler. Bahar dönemi için dersler 13 Mart 2017 tarihinde başlayıp, 28 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.

Eğitimler Türkiye’nin tüm illerde ve 9 ilçede olmak üzere 96 merkezde yapılacaktır. Alanya, Biga, Bandırma, Çorlu, Elbistan, Fethiye, İnegöl, İskenderun ve Polatlı eğitim verilecek ilçeler.

Dersler için hiç bir ücret alınmayacaktır. Derslere katılım zorunlu değildir. Derslerin yapılacağı günler yapılacak merkeze göre haftasonları ya da hafta içi akşam olabilecektir. Derslere katılacak öğrenciler Anadolu Üniversitesi’nin disiplin kurallarına uymak zorundadır. Ders programları mart ayının ilk haftası derslerin yapılacağı binada, Açık Öğretim bürolarında ve Anadolu Üniversitesi internet sayfasında ilan edilecektir.

 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ