Açıköğretim’de Yüzyüze Dersler Başlıyor!

  • 10 Ekim 2017
  • 1.622 kez görüntülendi.
Açıköğretim’de Yüzyüze Dersler Başlıyor!

Anadolu Üniversitesi açıköğretim sistemine kayıtlı öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirilecek olan yüzyüze dersler başlıyor.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sistemine bağlı olan fakülte öğrencileri için yüzyüze eğitim dersleri geçen sene içerisinde başlamıştı. Bu sene de yine yüzyüze eğitimler olacak. 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde yürtülecek olan yüzyüze eğitim dersleri 14 Ekim 2017 Cumartesi itibari ile başlayacak ve 12 Ocak 2018 tarihinde sona erecek. Bu sistem sayesinde Açıköğretim fakültesi öğrencileri de yüzyüze eğitim alma olanağına sahio olmuş olacaklar. Yüzyüze eğitim derslerinden Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerine bağlı öğrenciler ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Ankara’da iki İstanbul’da  da üç merkezden olmak üzere 30 ilde yüzyüze eğitim dersleri gerçekleştirilecek. Güz dönemi için yüzyüze eğitim ders programları Açıköğretim bürolarında ve internet sitesinde ve derslerin yapılacağı binalarda duyurulacak. Derslerin yapılacağı saatler merkezlere göre farklılık gösterebilecek. Dersler haftaiçi akşam saatlerinde ve haftasonlarında olacak. Hiç bir ücret alınmayacak olan yüzyüze eğitim dersleri için katılım zorunluluğu bulunmayacaktır. Öğrenciler, öğrenci kimlikleri ile derslere katılabilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ