Afyon Kocatepe Üniversitesi 2017 Formasyon Yedek Kazananlar Açıklanmıştır

  • 25 Mayıs 2017
  • 1.895 kez görüntülendi.
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2017 Formasyon Yedek Kazananlar Açıklanmıştır

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı için yedek kazananlar listesi açıklanmıştır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2017 formasyon programı için asilden kayıt hakkı kazananların kayıtların bitmesinin ardından yedek kazananlar listesi bugün itibari ile açıklandı. Yedekten kayıt hakkı kazanan adaylar için kesin kayıtlar 25 Mayıs 2017 Perşembe saat 8:30’da başlayacaktır ve 26 Mayıs 2017 Cuma saat 17:30’da sona erecektir. Kesin kayıtlar Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Binası, Zemin kat, formasyon kayıt bürosunda yapılacaktır. Kesin kayıt yaptıran adaylardan kayıtlarını iptal ettirmek isteyen adaylara hiç bir şekilde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Yedekten  kayıt hakkı kazananların kayıtlarının 26 Mayıs 2017 tarihinde tamamlanması ile birlikte boş kontenjan kalması durumunda yedek kayıtların yapıldığı son gün mesai bitiminden (17:30) sonra kayıt bürosu önünde hazır bulunan öğrenciler arasından not ortalaması sırası esas alınarak kayıt yapılacaktır.

Kesin Kayıt İçin Gerekli Evraklar

1) Kesin Kayıt Dilekçesi (web sitesinden edinilebilir)

2) Okuyan adaylar için öğrenci belgesi

3) Lisans mezunları için Onaylı Mezuniyet Belgesi ya da Diploma

4) Onaylı Lisans Not Durum Belgesi

5) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (Aslını ibraz etmek kaydıyla)

6) İki Adet Vesikalık Fotoğraf

7) Birinci dönem formasyon ücreti olan bin TL’nin  yatırıldığına dair banka dekontu  (Dekontta açıklama olarak “TC Kimlik No ve Formasyon 2016-2017 YAZ 1. Taksit” mutlaka yazılmalıdır.)

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı yedekten formasyon kayıt hakkı kazanan adayların listesi ve detaylı bilgiye ‘ afegitim.aku.edu.tr/category/duyuru ‘ adresinden ulaşılabilmektedir.

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ