Akdeniz Üniversitesi Başvuruları Yeniden Başlattı!

  • 24 Aralık 2018
  • 4.017 kez görüntülendi.
Akdeniz Üniversitesi Başvuruları Yeniden Başlattı!

Akdeniz Üniversitesi 2019 eğitim-öğretim bahar dönemi formasyon programı için başvuruların alınmaya devam edildiğini açıkladı.

Akdeniz Üniversitesi tarafından yapılan yeni duyuruda, yoğun talep nedeniyle belirli bölümlerden yeniden başvuru kabul edildiği belirtildi. Başvurular 25 Aralık 2018 saat 12:30’a kadar devam edecek. Adaylar başvurularını online olarak yapabileceklerdir. 25 Aralık tarihinde açıklanacağı belirtilen sonuçların ise, şu an için ne zaman açıklanacağı konusunda bir bilgi verilmedi. Bu sürenin biraz daha uzaması muhtemel.

İki dönem şeklinde yürütülecek olan programın ilk dönemi 5 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak, ikinci dönem ise 22 Eylül 2019 tarihinde başlayacak. Derslerin pazar günü yapılması planlanıyor.

Başvuru yapabilecek bölümler şu şekilde;

ALMANCA BEDEN EĞİTİMİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BİYOLOJİ COĞRAFYA ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ İLAHİYAT FELSEFE FİZİK GÖRSEL SANATLAR HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ İNGİLİZCE KİMYA / KİMYA TEKNOLOJİSİ KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ MATEMATİK MUHASEBE VE FİNANSMAN MÜZİK PAZARLAMA VE PERAKENDE RADYO – TELEVİZYON RUSÇA TARİH TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın. 

 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ