Akdeniz Üniversitesi Formasyon Boş Kontenjan Duyurusu

  • 01 Aralık 2017
  • 4.525 kez görüntülendi.
Akdeniz Üniversitesi Formasyon Boş Kontenjan Duyurusu

Akdeniz Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimi programı için boş kontenjan olduğunu ve bu kontenjanlar için alım yapılacağını açıkladı.

Akdeniz Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda boş kontenjanlar için başvuru yapmış ancak asil kayıt hakkı kazananamayanlar, asil kayıt hakkı kazandığı halde kaydı kaçıranlar ve ön başvuru yapmamış olanlar başvuru yapabilecektir. Akdeniz Üniversitesi formasyon programı için kayıtlar  4-6 Aralık 2017 tarihleri arasında yaptırabileceklerdir. Ekstra bir ön kayıt olmayacaktır. Direk kayıta gidilecektir. Kontenjanlar sınırlıdır ve kontenjan dolduğunda alımlar sona erecektir. Kayıt yaptıracak adaylar önce kayıt ofisine gelip belgelerini onaylatacak daha sonra ücreti yatıracaklardır. Kayıtlar için şahsen ya da noter vekaleti ile gidilecektir.

Akdeniz Üniversitesi formasyon programı için 2., 3. , 4. sınıflar ve mezunlar başvuru yapabilecektir. Formasyon programı dersleri Cumartesi- Pazar günleri yapılacak olup, ilk dönem dersleri 27 Ocak 2018’de başlayacaktır. Formasyon programı 6 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ