Amasya Üniversitesi Formasyon Kayıtları Başlamıştır

  • 06 Haziran 2017
  • 2.311 kez görüntülendi.
Amasya Üniversitesi Formasyon Kayıtları Başlamıştır

Amasya Üniversitesi’nin 2017 yaz dönemi için açmış olduğu pedagojik formasyon eğitimi programına kayıt hakkı kazanan MEZUN, İLİTAM ve AÇIKÖĞRETİM öğrencileri listesi açıklanmıştır ve kesin kayıtlar başlamıştır.

Son Gün Yarın!

Amasya Üniversitesi 2017 yaz dönemi formasyon programına kayıt hakkı kazanan adayların kesin kayıtları 5 Haziran 2017 tarihinde başlamıştır. Üç gün  sürecek kayıtlar için son gün 7 Haziran 2017’dir. Adayların kayıt haklarını kaybetmemeleri için dikkatli olmaları gerekmektedir. Kayıtlar yarın saat 17:00 itibari ile sona erecektir. Amasya Üniversitesi tarafından yayımlanan kazananlar listesinde asil olarak yer alan adaylar formasyon ücretinin ilk taksitini yatırdıklarında kayıt yaptırmış sayılacaklardır. Ancak kayıtlarının aktif olabilmesi için belirtilen süreler içerisinde belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir. Listede ismi bulunduğu halde belirtilen tarihlerde kayıt yaptırmadıklarında, sonrasında kayıt hakları olmayacaktır. Kayıt yaptırmayan adaylar olması durumunda yeniden yedek liste ilan edilebilecektir. Yedek listedeki adayların kesin kayıtları ile ilgili bilgiler daha sonra web sitesinden duyurulacaktır.

Dersler Uzaktan Eğitim Olacak

Amasya Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada formasyon programı dahilindeki bazı derslerin uzaktan eğitim yolu ile yapılacağı belirtilmiştir. Birinci dönem için  Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersi yüzyüze olarak Amasya ya da Çorum ilinde yapılacaktır. Yüzyüze yapılacak olan bu ders 3 hafta sürecektir. İkinci dönem için ise Özel Öğretim Yöntemleri dersi aynı şekilde yüzyüze yapılacaktır.

Kayıt hakkı kazanan adayların listesine ve kayıt için gerekli evrakların bilgisine ‘  pfb.amasya.edu.tr ‘ adresinde ulaşılabilir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ