Ankara 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

  • 29 Ağustos 2021
  • 2.651 kez görüntülendi.
Ankara 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

2021- 2022 eğitim-öğretim döneminde Ankara ilçelerinde yapılacak olan ücretli öğretmenlik görevlendirmeleri için başvurular yayımlanmaya başlandı.

Ücretli öğretmenlik başvurusu için duyuru yayımlayan ilçeler şu şekildedir:

Ankara- Keçiören 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruya göre, öğretmen ihtiyacını karşılayabilmek adına ücretli öğretmen alımı yapılacak. Bu doğrultuda öncelikli olarak alanlarında Doktora, Yüksek Lisans, Eğitim Fakültesi mezunları, Lisans mezunları, Ön lisans mezunları başvuru yapabilecek. Yeterli sayıda aday olmaması durumunda pedagojik formasyon belgesi ya da Orta öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans belgesi sahibi olanlardan alım yapılacak.

Başvurular e-devlet üzerinden KPSS 2021 puanları açıklanmasının ardından alınmaya başlanacak.

Ankara-Altındağ 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Altındağ İlçe Milli Eğitim müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, başvurular e-devlet üzerinden branş seçilerek yapılacaktır. Sadece özel eğitim sertifikası olan adaylar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün sayfasında bulunan linkten başvuru yapacaklardır. Diğer branşların sadece e-devlet üzerinden başvuru yapması yeterlidir. Başka bir belge getirmelerine gerek yoktur.

Ankara- Çubuk 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Çubuk ilçesi ücretli öğretmenlik başvurusu için adayların belirtilen linkte bulunan başvuru formunu doldurması ve bizzat istenen belgeler ile birlikte Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca başvuran adayların e-devlet üzerinden de başvuru yapmış olmaları gerekmektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

Ankara-Nallıhan 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başvuruların e-devlet üzerinden alınmaya başlandığını açıklamıştır. Başvuru sonucunda görevlendirilmesi yapılan adaylardan belgeleri istenecektir.

 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ