Antalya 2017-2018 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

  • 22 Temmuz 2017
  • 1.744 kez görüntülendi.
Antalya 2017-2018 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

Antalya ili ücretli öğretmenlik başvuruları için ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri sayfalarında duyurularını yayımlamaya başlamışlardır.

2017-2018 dönemi içerisinde ders saati karşılığı Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı devlet okullarında görev almak isteyen öğretmen adayları için bazı ilçeler duyurularını ilan etmişlerdir. Antalya ili içerisinde Kaş, Manavgat, Muratpaşa ve Serik ilçeleri ücretli öğretmenlik başvuru tarihlerini ve detaylarını açıklamıştır. Başvuru yapmak istediğiniz ilçeye tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

KaşKaş ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü web sayfasında yapılan açıklamaya göre, başvuru formu 15 Ağustos 2017 tarihinde online olarak yayımlanacaktır.

Manavgat: Manavgat ilçesi için de başvurular henüz başlamamıştır. İlçe Milli Eğitim tarafından yapılan açıklamada detayların Ağustos ayı içerisinde duyurulacağı belirtilmiştir.

Muratpaşa : Muratpaşa ilçesi ücretli öğretmenlik başvurusu için başvuru tarihi 14 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. Başvurular İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynaklarına istenen belgeler ve başvuru formu ile birlikte yapılacaktır.

Serik: Serik ilçesi ücretli öğretmenlik başvuruları 1 Ağustos 2017 tarihinde başlayacaktır ve başvuru yapacak adaylar için başvuru formu yayımlanmıştır. Adaylar istenen belgeler ve başvuru formu ile birlikte başvuru yapacaktır.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ