AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Başlıyor!

  • 04 Ekim 2019
  • 1.776 kez görüntülendi.
AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Başlıyor!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin güz dönemi kayıt işlemleri ile ilgili duyuru yayımladı. AÖF kayıt yenileme tarihlerinin ne zaman yapılabileceği ve harç ücretleri açıklandı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde okuyan öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri 7 Ekim 2019 tarihi itibari ile başlayacak ve 18 Ekim 2019 mesai bitimi ile sona erecektir. Bu süre hiç bir şekilde uzatılmayacaktır. Bu süre içerisinde kayıt yenilemeyen adaylar güz dönemi için kayıt haklarını kaybedeceklerdir. Adaylar ders seçimi işlemini AÖF internet sitesinde giriş yaparak yapılabilecektir.

Kayıt yenileme işlemi için ilk önce ders seçimi yapılmalı daha sonra ödeme yapılmalıdır. Ödeme yapıldıktan sonra ders seçimi işlemi yapılamayacaktır. Kayıt yenileme ücretini ödemeyen adayların kayıtları yenilenmeyecektir.

AÖF Kayıt Yenileme Ücreti Ne Kadar?

AÖF kayıt yenileme işlemi için öğrencilerin ödeme yapacağı tutar bölümden bölüme değişmektedir. Staj/uygulama dersi bulunmayan derslerde alt limit 220 TL’dir. Tekniker ünvanı bulunan bölümlerde alt limit ise 240 TL’dir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ