Ardahan Üniversitesi Formasyon Başvuru Sonuçları Açıklandı!

  • 23 Ekim 2019
  • 1.698 kez görüntülendi.
Ardahan Üniversitesi Formasyon Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Ardahan Üniversitesi 2019-2020 eğitim-öğretim dönemi pedagojik formasyon eğitimi programı için başvuru sonuçları ilan edilmiştir.

Ardahan Üniversitesi formasyon programına başvuru yapan adayların beklediği başvuru sonuçları bugün itibari ile açıklandı. Başvuru sonuçlarına göre kesin kayıt hakkı kazananlar kayıtlarını 28 Ekim 2019 saat:17:00’a kadar yaptırabileceklerdir. Bu tarihe kadar kayıt yaptırmayan adaylar kayıt haklarını kaybedeceklerdir ve kayıt hakkı yedek adaylara geçecektir. Yedek kayıt hakkı kazananların olması durumunda 30 Ekim 2019 tarihinde duyuru yapılacaktır. Yedeklerden kazanan adayların kayıtları 1 Kasım 2019 tarihine kadar yapılacaktır.

Kayıt yaptırmak isteyen adaylar istenen belgeleri banka dekontu ile birlikte Dr. Serkan Balcı’ya teslim ederek kayıt işlemini gerçekleştirebilirler. Kayıt hakkı kazanan adayların listesinde bazı adaylar sarı renkli olarak işaretlenmiştir. Bu adayların eksik evrakları bulunmaktadır. Eksik evrağı bulunanlar evraklarını kayıt için geldiklerinde tamamlamalıdır.

Başvuru sonuçları için tıklayın.

 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ