Bu Şehirlerde Bazı Memurlara Yarın Sıcaklık İzni Verildi

  • 03 Temmuz 2017
  • 1.416 kez görüntülendi.
Bu Şehirlerde Bazı Memurlara Yarın Sıcaklık İzni Verildi

Yaşanan aşırı sıcaklar nedeniyle sıcaklığa bağlı olumsuzlukları engellemek adına altı şehirde bazı memurlara idari izin verildi. 3 Temmuz 2017 tarihinde idari izinli olacak memurlar ve şehirleri şu şekildedir:

Ankara

Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklama ile kamu kurumlarında çalışan hamileler, şeker, kalp-damar, beyin-damar, kronik solunum sistemi hastalıkları, karaciğer, böbrek ve kanser hastalıkları olanlar (rapor ile belgelendirmek şartı ile) ve yüzde 40 engelli raporu bulunanlar 3 Temmuz 2017 tarihinde izinli olacaklardır.

Çankırı

Yarın hava sıcaklığını 34 derece civarlarında olması beklenen Çankırı için de valilik açıklaması geldi. Çankırı’da hamile ve engelli memurların yarın izinli olacağı belirtildi.

Muğla

Muğla’da da hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor. Valilikten yapılan açıklamada, kamu kurumlarında çalışan hamileler, şeker, kalp-damar, beyin-damar, kronik solunum sistemi hastalıkları, karaciğer, böbrek ve kanser hastalıkları olanlar (rapor ile belgelendirmek şartı ile) ve yüzde 40 engelli raporu bulunanların izinli olacağı ifade edildi.

Osmaniye

Osmaniye’de etkili olan aşırı sıcaklıklar üzerine valilik açıklaması ile, kamuda çalışan hamileler, engelliler, kalp, beyin, solunum sistemi, karaciğer ve böbrek rahatsızlığı olanlar ile kanser hastaları yarın izinli olacaklar.

Amasya

Hava sıcaklığının 3 Temmuz günü 42 dereceyi bulması beklenilen Amasya’da yarın kamuda çalışan hamile ve engelliler idari izin kullanacak.

Denizli

Hava sıcaklığının yarın 43 derece olması beklenilen Denizli’de de Valilik kararı ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli, hamile ve kronik hastalıkları olanlar bir gün süre ile idari izinli olacak.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ