Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Formasyon Duyurusu Açıklandı

  • 25 Ağustos 2017
  • 3.357 kez görüntülendi.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Formasyon Duyurusu Açıklandı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi formasyon duyurusu açıklanmıştır.

ÇÖMÜ tarafından yapılan açıklamada, formasyon eğitimi programı için toplam kontenjanın 1500 kişi olduğu belirtilmiştir. PEdagojik formasyon eğitimi programı için başvurular 5-18 Eylül 2017 tarihleri arasında online olarak yapılabilecektir. Başvuruların tamamlanmasının ardından 18 Eylül 2017 mesai bitimi sonrasında kesin kayıt hakkı kazananların listesi ilan edilecektir. Kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 19-21 Eylül 2017  tarihleri arasında şahsen ya da noter vekaleti ile yaptıracaklardır. Mazaretli olara kaydını yaptıramayan adayla 22 Eylül 2017 tarihinde kayıt yaptırabilecektir.

ÇÖMÜ formasyon eğitimi programına başvuru tarihinde son sınıf olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencileri, tüm üniversitelerin mezunları ve diğer üniversitelerin açıköğretim ve uzaktan öğretim yoluyla sunulan lisans programı son sınıf öğrencileri başvuru yapabilecektir.

İki dönem olarak yürütülecek olan formasyon eğitimi programı güz dönemi 14 hafta sürecektir. Güz dönemi derslerinin 23 Eylül 2017 tarihinde başlaması planlanmaktadır. İkinci dönem teorik dersleri haftasonu, uygulama dersleri ise haftaiçi olacaktır.

Kontenjan açılan bölümler ve detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ