Çankaya Üniversitesi’nden KOSGEB Sertifikalı Kurs Başlıyor!

  • 03 Nisan 2017
  • 1.174 kez görüntülendi.
Çankaya Üniversitesi’nden KOSGEB Sertifikalı Kurs Başlıyor!

Çankaya Üniversitesi tarafından KOSGEB sertifikalı Girişimcilik Eğitimi düzenleniyor.

Çankaya Üniversitesi ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından “Genç İstihdamının Artırılması İçin Ankara Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi” yürütülmektedir. Bu proje kapsamında da genç girişimcilere, eğitim sonunda KOSGEB sertifikası alabilecekleri girişicilik eğitimi verilecektir.  Girişimcilik Eğitim Programı kapsamında verilecek eğitim, sektör içerisinde bulunan ve aynı hedefleri paylaşan girişimciler arasında ortaklık kurulması yoluyla girişimcilik sürecinin anlaşılmasını hedefliyor.

Eğitim Ücretsiz Olacak!

Girişimcilik Eğitimi için son başvuru tarihi 7 Nisan 2017 olarak belirlendi. Yedi gün sürecek eğitimler için başvuru yapan adaylardan hiç bir ücret alınmayacak. Verilecek bu yedi günlük eğitimde, sektörde iyi bir fikre sahip olan girişimcilere destek olunarak daha da başarılı olmaları amaçlanıyor.

Katılımcılar KOSGEB Sertifikası Alacak

Çankaya Üniversitesi tarafından verilecek Girişimcilik Eğitimi sonrasında katılımcılar KOSGEB sertifikası almaya hak kazanacaktır. Katılımcılar bu KOSGEB sertifikası ile KOSGEB Girişimcilik Destek Programına başvurabilirler. Bu program dahilinde başvuran kişilere elli bin TL’ye kadar geri ödemesiz, yüz bin TL’ye kadar da geri ödemeli olmak üzere toplamda yüz elli bin TL destek sağlanabilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Girişimcilik Eğitimi ile detaylı bilgiye Teknoloji Transfer Ofisi (TTO)’nden ulaşabilirler. Teknoloji Transfer Ofisi’ne 284 4500 – 454 numaralı telefondan ya da tto@cankaya.edu.tr mail adresinden ulaşılabilir. Başvuru yapabilmek için kişilerin mevcut başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru formu ve detaylı bilgi  www.tto.cankaya.edu.tr adresinden temin edilebilir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ