Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden 2020 Formasyon Duyurusu

  • 26 Haziran 2020
  • 20.683 kez görüntülendi.
Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden 2020 Formasyon Duyurusu

Çankırı Karatekin Üniversitesi 2020-2021 eğitim-öğretim dönemi uzaktan pedagojik formasyon eğitimi programı için başvuruları almaya başladı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi tarafından yapılan duyuru ile ilk döneminin yaz sezonunda tamamlanması planlanan formasyon programı için başvuruların alınmaya başlandığı açıklandı. 26 Haziran 2020 tarihi itibari ile alınmaya başlanan başvurular 2 Temmuz 2020 tarihinde sona erecek. Adaylar başvurularını online olarak yapacaklardır. 3 Temmuz 2020 tarihinde başvuru sonuçları ilan edilecek ve kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 6-8 Temmuz 2020 tarihleri arasında yaptırabileceklerdir.

Uzaktan formasyon eğitimi programına 2.-3. ve son sınıf öğrencileri ile mezunlar başvuru yapabilecektir. Belirlenen toplam kontenjan 504 kişidir. Bu kontenjan içerisinde son sınıf ve mezunlara öncelik verilecektir. 9 Temmuz 2020 tarihinde başlaması planlanan ilk dönemin uzaktan eğitim yolu ile yürütüleceği belirtilmiştir. İkinci dönem dersleri ise pandemi döneminin gidişatına göre düzenlenecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ozan diyor ki:

    BAŞKA ÜNİVERSİTEDEN ÖĞRENCİ ALMAMAK NEDİR PANDEMİ SÜRECİNDE ZATEN UZAKTAN EĞİTİM YAPIYORSUNUZ STAJ I DA İKAMETGAH ADRESİNDE YAPABİLİR 2. sınıflara veriyorsunuz ancak mezun olmalarına ve atanmalarına en az 2 sene var iki sene sonra formasyonun kabul edilip edilmeyeceği belli değil en azından şu an yararlanabilecek olanlara imkan tanıyın.

  2. remziye diyor ki:

    formasyon kalkmadı mı? neden üniversiteler ilana çıkıyor?

BİR YORUM YAZ