Cumhuriyet Üniversitesi Formasyon Kayıtları Başladı

  • 05 Haziran 2017
  • 2.045 kez görüntülendi.
Cumhuriyet Üniversitesi Formasyon Kayıtları Başladı

Cumhuriyet Üniversitesi 2017 yaz dönemi pedagojik formasyon eğitimi programı için kesin kayıt hakkı kazananları açıklamıştır ve kayıtlar 5 Haziran 2017 tarihi itibari ile başlamıştır.

Kesin Kayıtlar Başladı

Cumhuriyet Üniversitesi 2017 yaz döneminde yapılması planlanan pedagojik formasyon eğitimi programı için ön başvuruları 27 Mayıs 2017-2 Haziran 2017 tarihleri arasında online olarak almıştı. Başvurular 2 Haziran tarihinde tamamlandı ve formasyon programı için kesin kayıt hakkı kazananlar Cumhuriyet Üniversitesi internet sitesinde bugün ilan edildi. Kayıt hakkı kazanan adayların listesine ‘  egitim.cumhuriyet.edu.tr ‘ adresinden ulaşılabilmektedir. Kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 9 Haziran 2017 tarihine kadar yapabilirler. Kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi bürosundan yapacaklardır. Adayların kayıtlara bizzat gitmeleri gerekmektedir. Kayıtların 9 Haziran 2017 tarihinde bitmesi ile birlikte boş kalan kontenjanlar belirlenecek ve gerekirse yedek kesin kayıt hakkı kazananlar listesi ilan edilecektir.

Yaz Dönemi 7 Hafta Sürecek

Cumhuriyet Üniversitesi 2017 yaz dönemi formasyon programına katılan adaylar yaz döneminde hızlandırılmış 7 haftalık yoğun ders görecekler. Yaz dönemi dersleri 3 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak ve dersler 18 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek. Güz döneminde yürütülecek olan formasyon programının ikinci dönemi için dersler 14 haftada tamamlanacak. Güz dönemi için henüz derslerin başlangıç ve bitiş tarihleri açıklanmadı. İlerleyen tarihlerde açıklanacağı belirtildi.

Ücreti Yatırmadan Önce Dikkat!

Üniversite tarafından yapılan açıklamada kesin kayıt hakkı kazanan adayların formasyon ücretini yatırmadan önce belgelerinde her hangi bir hata olup olmadığını kontrol ettirmek amacıyla istenen belgeleri kayıt bürosuna getirmeleri ve kayıt bürosunun evrakları onaylamasının ardından ücreti yatırmaları gerektiği vurgulandı.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ