Cumhuriyet Üniversitesi Yedek Kazananlar Listesi Açıklanmıştır

  • 13 Haziran 2017
  • 1.633 kez görüntülendi.
Cumhuriyet Üniversitesi Yedek Kazananlar Listesi Açıklanmıştır

Cumhuriyet Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon  yedek kazananlar listesi açıklanmıştır.

Cumhuriyet Üniversitesi tarafından yürütülmesi planlanan formasyon programı için başvurular 2 Haziran 2017 tarihi itibari ile sonlanmıştı. Kesin kayıt hakkı kazanan adaylar açıklanmış ve adayların kayıtları 5-9 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılmıştı. Kayıtların tamamlanması ile boş kontenjanlar belirlendi ve yedek listeden kesin kayıt hakkı kazanan adaylar açıklandı. Kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 14 Haziran 2017 saat:16:00′ ya kadar yaptırabileceklerdir. Kayıt yaptırmak isteyen adaylar formasyon ücretini yatırmadan önce istenen belgeler ile birlikte formasyon bürosuna başvurmalıdır. Evrakları kontrol edilip, onaylanan adaylar ücretlerini yatırdıktan sonra kayıt yaptıracaklardır. Formasyon ücretinin ilk taksiti 1027 TL’dir. Yatırılan formasyon ücreti hiç bir suretle iade edilmeyecektir.

İlk Dönem Yoğunlaştırılmış Program Olacak

Cumhuriyet Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı ilk dönemi yaz aylarında başlayacak ve 7 haftalık yoğunlaştırılmış program izlenecek. Formasyon eğitimi programının ilk dönem dersleri 3 Temmuz 2017 tarihinde başlayacaktır ve 18 Ağustos 2017 tarihinde son bulacaktır. Formasyon programının ikinci dönemi ise güz dönemi ile birlikte yürütülecek ve 14 hafta sürecektir. İlk dönem ile ilgili olarak sınıf listeleri ve ders programı daha sonra Cumhuriyet Üniversitesi web sayfasında ilan edilecektir.

Cumhuriyet Üniversitesi 2017 yaz dönemi yedekten kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesine ve kayıt bilgilerine ulaşmak için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ