Dokuz Eylül Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 09 Temmuz 2017
  • 2.496 kez görüntülendi.
Dokuz Eylül Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından verilecek olan pedagojik formasyon eğitimi için kesin kayıt hakkı kazananlar listesi ilan edilmiştir.

Dokuz Eylül Üniversitesi 2017 formasyon programı için başvuruları almasının ardından ikinci bir duyuru yayımlayarak başvuru alımı için yeniden açıklama yapmıştı. İkinci başvurularında tamamlanmasının ardından kesin kayıt hakkı kazanan adaylar belirlendi. Buna göre kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 10-11 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Kesin kayıtlar şahsen ya da noter vekaleti yolu ile yapılacaktır. Adayların kayıt yaptırabilmesi için 1026 TL olan formasyon ücretinin ilk taksitini yatırmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihlerde kesin kaydını yaptırmayan adaylar haklarını kaybedecektir.

Örgün Eğitim Olacak

Üniversite tarafından yapılan açıklamaya göre, uzaktan eğitim değildir. Örgün eğitim şeklinde olacak olup derslere devam zorunluluğu bulunacaktır.

İki dönem halinde yürütülmesi planlanan program için ilk dönem dersleri 17 Temmuz 2017 tarihinde başlayacaktır. İkinci dönem dersleri ise 18 Eylül 2017 tarihinde başlayacaktır.

Kesin kayıt hakkı kazananların listesi ve detaylı bilgi için tıklayın. 

 

 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ