Fırat Üniversitesi 2017 Formasyon Kazananlar Açıklanmıştır

  • 11 Nisan 2017
  • 2.049 kez görüntülendi.
Fırat Üniversitesi 2017 Formasyon Kazananlar Açıklanmıştır

Fırat Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı için kesin kayıt hakkı kazananların listesi açıklanmıştır.

Fırat Üniversitesi ön başvuruları 3-7 Nisan 2017 tarihleri arasında alınmıştı ve başvurular değerlendirilip formasyon eğitimi almaya hak kazananların listesi açıklandı. Kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 11-18 Nisan 2017 tarihleri arasında yapacaklardır.  Adaylar kayıtlarını Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi A-Blok, Konferans Salonu’nda yaptırabilirler.

Fırat Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimi dersleri haftaiçi yapılacaktır. Dersler 3 Temmuz 2017 tarihinde başlayacaktır. 18 Ağustos 2017 tarihinde ilk dönem tamamlanacaktır. İkinci dönem için akademik takvim daha sonra ilan edilecektir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

  • Kayıt bürosundan alabileceğiniz kayıt dilekçesi
  • Lisans öğrencileri için onaylı transkript
  • Mezunlar için onaylı mezuniyet belgesi ya da diploma fotokopisi ve onaylı transkript
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İki adet fotoğraf
  • Öğrenim ücretinin ilk taksitinin yatırıldığına dair dekont

Not: Öğrenim ücretlerinin ilk taksiti Ziraat Bankası şubelerinden, internet bankacılığı ile ya da Ziraat bankası ATM’lerinden yatırılabilir. İlk taksit bin TL’dir. Adaylar ücreti yatırırken mutlaka T.C. ‘ Kimlik No, Adı-Soyadı belirtilip, Açıklama kısmına “Pedagojik Formasyon Ücreti, Eğitim Fakültesi, 2016-2017 YAZ’ notunu dekonta düşürülmesini istemelidir.

Halen Fırat Üniversitesinde formasyon eğitiminde öğrenim gören ancak başarılı olamamış öğrenciler, başarısız oldukları dersler için 2016-2017 yaz dönemi ve güz dönemi için kayıt yaptırarak, başarısız oldukları dersleri yeni dönemde alabilirler.

Fırat Üniversitesi ve Munzur Üniversitesi kazananlar listesine ve kayıt için detaylı bilgiye ‘ www.firat.edu.tr/duyurular ‘ adresinden ulaşılabilir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ