Fırat Üniversitesi Bahar Dönemi Formasyon Duyurusu

  • 01 Aralık 2017
  • 3.908 kez görüntülendi.
Fırat Üniversitesi Bahar Dönemi Formasyon Duyurusu

Fırat Üniversitesi 2018 bahar döneminde yürütülecek olan pedagojik formasyon eğitimi programı için duyuru yayımlamıştır.

Fırat Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda açılacak program için Fırat Üniversitesi 3. ve 4. sınfı öğrencileri ve tüm üniversitelerin mezunları başvuru yapabilecektir. Ayrıca Tunceli Üniversitesi için yapılacak olan başvurulara sadece Tunceli Üniversitesi 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile mezunların başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Formasyon programı için belirlenen kontenjanın yüzde 75’i Fırat Üniversitesi üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri ile mezunları için ayrılmıştır. Diğer üniversiteler için belirlenen kontenjan ise yüzde 25’dir.

Başvurular 04-08 Aralık 2017 tarihleri arasında şahsen ya da noter vekaleti ile yapılabilecektir. Kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi 12 Aralık 2017 tarihinde ilan edilecektir. Kesin kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları 14-19 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, boş kontenjan olması durumunda 22 Aralık 2017 tarihinde yedekten kayıt hakkı kazanan adaylar duyurulacaktır.

Başvuru yapabilecek bölümler ve detaylı bilgi için tıklayın. 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ