Gazi Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alacak

  • 28 Mayıs 2017
  • 1.962 kez görüntülendi.
Gazi Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alacak

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada Gazi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 103 sözleşmeli personel alınacağı belirtilmiştir.

Alınacak personel orta öğretim, önlisans ve lisans mezunları arasından olacaktır. Sözleşmeli personel alımı yapılacak pozisyonlar şu şekildedir;  hemşire, sağlık teknikeri, biyolog, laborant, teknik hizmet personeli, röntgen teknisyeni, psikolog, diyetisyen. Başvurular 26 Mayıs 2017 tarihinde başlamıştır ve 13 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru formunu dolduran adaylar başvuru formu ve istenen belgeler ile birlikte Teknikokullar/BEŞEVLER-ANKARA adresinde bulunan Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuru yapacaklardır. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru sırasından adaylardan KPSS sonuç belgesi, başvuru formu (üniversitenin internet sayfasından edinilebilir,fotoğraf kısmı dolu olmalıdır)  , tecrübe belgesi, SGK prim dökümü, diploma örneği, nüfus cüzdanı fotokopisi istenecektir.

Başvurularının tamamlanıp sonuçlanmasıyla birlikte atamaya hak kazanan adayların ÖSYM kayıtları kontrol edilecektir. Yanlış ya da eksik beyanda bulunan adayların ataması iptal edilecektir. Atamaya hak kazanan adayların listesi başvuru bitiminden en geç yedi gün sonra Üniversite’nin internet sayfası olan ‘ gazi.edu.tr ‘ adresinde ilan edilecektir. Adaylara posta yolu ile ayrıca bir sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

Adaylar Aranan Genel Şartlar

  • TC vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Herhangi bir suça karışmamış olmak,
  • Askerlikle ilişkisi bulunmamak

Lisans mezunları için 2016 KPSS B grubu KPSSP3 puanı, önlisans mezunları için 2016 KPSSP93 puanı ve orta öğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ