Gazi Üniversitesi 2017-2018 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

 • 15 Eylül 2017
 • 4.372 kez görüntülendi.
Gazi Üniversitesi 2017-2018 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Gazi üniversitesi 2017-2018 eğitşm-öğretim dönemi pedagojik formasyon eğitimi programı başvuru sonuçları açıklanmıştır.

Gazi Üniversitesi formasyon eğitimi programı için kesin kayıt hakkı kazananlar kayıtlarını 19-21  2017 tarihlerinde 09:00-17:00 saatleri arasında yapabileceklerdir. Boş kontenjan olması durumunda yedekten kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları 25-27 Eylül 2017 tarihleri arasında alınacaktır. Başvurular şahsen ya da noter vekaleti ile yapılacaktır. Üniversite tarafından yapılan açıklamada kesin kayıt yapıldıktan sonra ücret iadesi yapılmayacağı belirtilmiştir.

Gazi Üniversitesi formasyon eğitimi programı örgün eğitim şeklinde yürütülecektir. Teorik derslere devam zorunluluğu yüzde, uygulamalı derslere devam zorunluluğu ise yüzde seksendir. Ders programı ve sınıf listeleri daha sonra ilan edilecektir.

Kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi ve detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Sultan diyor ki:

  Aynı universitede lisans tamamladım ve transkpritimde son 2 yılın not ortalaması var ve gormasyona da o ortalamayla başvurdum kesin kayıt hakkı kazandım bu bir sorun teşkil eder mi ?

  1. GAMZE diyor ki:

   merhaba son iki yıl (lisans tamamlanan yıllar) mezuniyet notunuz oluyor diye biliyorum.

 2. GAMZE diyor ki:

  Sabah açtığımda kesin kayıt hakkı için adres bilgisi istiyordu iş yoğunluğundan giriş yapamadım şimdi o linke tıkladığımda başvuru süresi sona ermiştir diyor? ben belgelerle kesin kayıt yaptırma hakkım devam ediyor mu?

BİR YORUM YAZ