Gaziantep Üniversitesi Ek Başvuru Duyurusu Yayımlamıştır

  • 27 Nisan 2017
  • 2.841 kez görüntülendi.
Gaziantep Üniversitesi Ek Başvuru Duyurusu Yayımlamıştır

Gaziantep Üniversitesi 2017-2018 Pedagojik formasyon Eğitimi programı için ek başvuru duyurusu yayımlamıştır.

Gaziantep Üniversitesi 2017 yaz dönemi için geçen haftalarda formasyon programı duyurusu için yayımlamıştı ve başvuruların alınması tamamlanmıştı. Ancak Gaziantep Üniversitesi resmi internet sitesinde yaptığı duyuruda yoğun talep üzerine bazı programlardan ek başvuru alınacağını açıkladı. Yapılacak ek alımın başvuruları 2 Mayıs 2017 tarihinde başlayıp, 5 Mayıs 2017 tarihinde sona erecek. Başvurular belirtilen tarihlerde Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Birimine B Blok 3. Kat 305 No’lu Oda’ya yapılacaktır.

Ek başvuru alınacak bölümler şunlardır:

  • Kamu Yönetimi
  • Ziraat Mühendisliği
  • Halkla İlişkiler

Gaziantep Üniversitesi formasyon programı iki dönem olarak planlanmıştır. Dersle mezun grup için dersler Cumartesi- Pazar günleri yapılacak olup, son sınıf öğrencileri için dersler pazartesi günleri olacaktır. Formasyon eğitimi için birinci dönem dersleri mezun grup için 20 Mayıs 2017’de, son sınıf öğrencileri için ise 18 Eylül 2017 tarihinde başlayacaktır.

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler

*Aday tarafından doldurulup imzalanmış kayıt dilekçesi

*Mezuniyet Belgesi veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslını da getirmek koşuluyla fotokopisi

*Lisans Not Transkripti

*Nüfus Cüzdan Fotokopisi

*3 Adet Vesikalık Fotoğraf (Her bir fotoğrafın arkasında adayın Adı Soyadı, T.C. Kimlik Numarası, Bölümü tükenmez kalemle yazılmalıdır).

*Öğrenim ücretinin ilk taksitinin yatırıldığına dair dekont (Dekontta mutlaka öğrencinin adı-soyadı, TC kimlik numarası, ve Pedagojik formasyon 1.taksit açıklaması bulunmalıdır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar detaylı bilgiye ve kayıt dilekçesine ‘ www.gantep.edu.tr/duyuru/indexnew.php?id=37935 ‘ adresinden ulaşabilirler.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ