Gebze Teknik Üniversitesi Formasyon Duyurusu Açıklanmıştır

  • 22 Temmuz 2017
  • 10.394 kez görüntülendi.
Gebze Teknik Üniversitesi Formasyon Duyurusu Açıklanmıştır

Gebze Teknik Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı için detayları açıklamıştır.

Gebze Teknik Üniversitesi 2017-2018 döneminde yürüteceği formasyon eğitimi programı için 700 kişilik kontenjan belirlemiştir. Belirtilen kontenjan sadece Gebze Teknik Üniversitesi dışındakilere ayrılan kontenjandır. Gebze Teknik Üniversitesi öğrencileri için ayrıca kontenjan ayrılmıştır. Program için başvurular 24 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak ve 23 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular online olarak ‘ sem.gtu.edu.tr ‘ adresinden yapılabilecektir. Adayların online başvuru yapabilmeleri için 40 TL başvuru ücretini yatırmaları gerekmektedir.Değerlendirme sonrasında bu ücret iade edilmeyecektir. Ayrıca başvuru ücretinin sertifika programı ücretine dahil olmadığı da ifade edilmiştir. Kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi 28 Ağustos 2017 tarihinde ilan edilecektir.

Programa mezunlar , 2014 ve öncesi girişli olup halen son sınıfta bulunan öğrenciler başvuru yapabilecektir.  Yapılan duyuruya göre atamaya esas olan bütün bölümlerden başvuru kabul edilecektir.

Güz döneminde başlayacak olan formasyon eğitimi programı derslerinin haftaiçi 17:00’den sonra ve haftasonu tüm gün olması planlanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
  1. yusuf diyor ki:

    geçen sene başvuru yaptım kazananların puan sıralaması olmadan elendim olan 40 tl ye oldu

    1. zeynep diyor ki:

      hangi üniversiteden mezundun ?