Giresun Üniversitesi Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 13 Eylül 2017
  • 2.112 kez görüntülendi.
Giresun Üniversitesi Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Giresun Üniversitesi 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi pedagojik formasyon eğitimi programı başvuru sonuçları açıklanmıştır.

Giresun Üniversitesi formasyon programı için kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 12-15 Eylül 2017 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde kayıt yaptırabilecektir. Adaylar kayıt için şahsen gelmeleri ya da noter vekaleti vermeleri gerekmektedir. Üniversite tarafından yapılan açıklamada, kayıt yapıldıktan sonra kayıtlarını iptal ettirmek isteyen adaylara ücret iadesi yapılamayacağı belirtilmiştir.

Formasyon programı dersleri 14’er haftalık iki dönem şeklinde işlenecektir.  Formasyon programı derslerinin 16 Eylül 2017 tarihinde başlanacağı belirtilmişti ilk duyuruda ancak başvuru süresinin uzatışmış olması ile bu tarihin değişip değişmeyeceği ile ilgili olarak henüz bir açıklama yapılmadı. Dersler haftasonu Güre Yerleşkesi’nde yapılacaktır. Derslerin haftaiçi saat:17:00’den sonra yapılması planlanmaktadır. staj programı Giresun il merkezinde bulunan okullarda gerçekleştirilecektir.

Kayıt hakkı kazananlar listesi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ