Harran Üniversitesi 2020 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 25 Ekim 2019
  • 4.670 kez görüntülendi.
Harran Üniversitesi 2020 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Harran Üniversitesi 2020 pedagojik formasyon eğitimi programına kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi açıklanmıştır.

Harran Üniversitesi formasyon programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları 4-8 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılabilecektir. Kayıt yaptırmak isteyen adaylar istenen belgeler iel birlikte Eğitim Fakültesi’ne gelerek kayıtlarını yaptırabilirler. Kamu yönetimi bölümü için kayıt hakkı kazanan adayların isimlerinin 15 Kasım 2019 tarihinde ilan edileceği belirtilmiştir. Kayıtların ardından boş kontenjan olması durumunda 12-22 Kasım 2019 tarihleri arasında yedeklerden kayıt hakkı kazananlar kayıt yaptırabileceklerdir.

Harran Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre, kesin kayıtların tamamlanmasının ardından stajdan muaf olan ve belirtilen şartları taşıyan kişiler için 25 Kasım 2019 tarihinde ek bir duyuru yapılacağı belirtilmiştir. Bu yapılacak duyuru ile programa Harran Üniversitesi 3. ve 4. sınıf öğrencileri, tüm üniversitelerin mezunları ve Açık/Uzaktan öğretim /İLİTAM son sınıf öğrencileri ve mezunları başvuru yapabilecektir.

Kayıt hakkı kazanan adayların listesi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ