Harran Üniversitesi Formasyon Kayıt Süresini Uzattı

  • 07 Haziran 2017
  • 1.756 kez görüntülendi.
Harran Üniversitesi Formasyon Kayıt Süresini Uzattı

Harran Üniversitesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı içinde yürüteceği pedagojik formasyon eğitimi programı için kesin kayıt tarihinin uzatıldığını duyurdu.

Harran Üniversitesi tarafından açılması planlanan pedagojik formasyon eğitimi için başvuruların alınması ile ilgili olarak daha önceki günlerde haber yapmıştık. Pedagojik formasyon eğitimi için başvurular 8-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında alınmıştı. İlk yapılan duyuruda kesin kayıtların 23 Mayıs 2017-2 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacağı belirtilmişti.

Kayıt Süresi Uzatıldı

Harran Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimi programı ile ilgili olarak yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanan bu yeni duyuruda formasyon eğitimi için kesin kayıt tarihlerinin uzatıldığı ve kayıt hakkı kazanan adayların kesin kayıtlarını 14 Haziran 2017 tarihine kadar yaptırabilecekleri bildirildi. Kesin kayıt yaptırmak isteyen adayların gerekli belgeler ile birlikte Harran Üniversitesi Formasyon Birimine gitmeleri gerekmektedir.

Adayların İtiraz Hakkı Var

Pedagojik formasyon eğitimi programı için başvurduğu halde başvurusu kabule dilmeyen adaylar gerekli itiraz ve düzeltme işlemi için Harran Üniversitesi’ne başvuru yapabilecek. İtirazların yapılabilmesi için belirlenen en son gün 12 Haziran 2017 Pazartesi. Belirtilen süre dışında yapılan itirazlar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Grup Seçimi Kayıtta Yapılacak

İstenen belgeler ile birlikte kesin kayıt yaptırmaya giden adaylar kayıt sırasında derslere katılmak istedikleri grubuda seçecekler. Adaylar kayıt sırasında haftaiçi ya da haftasonu olmak üzere planlanmış olan gruplardan birini tercih edecekler. Dersler başladıktan sonra gruplar arasında değişiklik yapılamayacaktır. Bu nedenle adayların durumlarını göz önünde bulundurarak karar vermeleri doğru olacaktır.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ