Hitit Üniversitesi’nde AÖF Dersleri Başlıyor

  • 14 Mart 2017
  • 1.111 kez görüntülendi.
Hitit Üniversitesi’nde  AÖF Dersleri Başlıyor

Hitit Üniversitesi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi içerisindeki Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakülteleri’nde okuyan öğrencilere yönelik düzenlenecek yüz yüze derslerin 2016-2017 bahar dönemi için gerekli bilgileri ve ders programını içeren duyuruyu yayımladı.

Yapılan duyuruda AÖF  yüz yüze derslerin 18 Mart 2017 Cumartesi günü başlayacağı ve 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü sona ereceği belirtildi. Bu süre zarfında dersler ara verilmeden devam edecektir. Ancak ara sınavların olduğu günler ve Bakanlar Kurulu tarafından belirlenen resmi tatil günlerinde ders yapılmayacaktır.

AÖF İktisat ve İşletme Fakültesinde okuyan öğrencilere yönelik derslere Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Meslek Yüksekokulunda A Blok’da yapılacaktır.

Yüz yüze dersleri verilecek eğitimlerde, Matematik II, Genel Muhasebe II, İktisada Giriş II, Osmanlı Türkçesine Giriş I, İngilizce II, Arapça II, Arapça IV, Mikro İktisat, İstatistik II, MAliyet Yönetimi ve Finan Yönetimi II derslerine yer verilecektir.

Derslere katılmak isteyen öğrencilerden hiç bir ücret alınmayacaktır ve bütün öğrenciler derslere katılmak zorunda değildir. Uzaktan eğitim gören öğrencilerin konuları daha iyi kavramalarına olanak sağlamak ve bu öğrencilerin üniversite ortamını yaşaması adına yapılmış bir eğitim programıdır. Programa katılan öğrenciler Anadolu Üniversitesi’nin disiplin kurallarına uymak zorundadır.

Programa katılmak isteyen öğrenciler daha detaylı bilgiyi Çorum Açıköğretim Bürosundan edinebilirler . Derslerin başlama saatlerini ve günlerini içeren programa www.hitit.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ