İnönü Üniversitesi 2. Yedek Liste İlan Etti

  • 07 Haziran 2017
  • 2.048 kez görüntülendi.
İnönü Üniversitesi 2. Yedek Liste İlan Etti

İnönü Üniversitesi 2017-2018 yaz döneminde yapılacak olan pedagojik formasyon eğitimi programı için ikinci bir yedek liste ilan etmiştir.

Boş Kontenjanlar İçin Yeni Liste

İnönü Üniversitesi 2017 yaz dönemi için açacağı formasyon eğitimi programı başvurularını 18-27 Nisan 2017 tarihleri arasında online olarak almıştı. Başvuruların tamamlanması ile kesin kayıt hakkı kazanan adaylar açıklandı ve kayıtların bitiminde boş kontenjanlar için yedek liste ilan edilmişti. Ancak yedek ilana rağmen boş kontenjanlar oluşunca, İnönü Üniversitesi tarafından 2. bir yedek liste ilan edildi. Kayıt hakkı kazanan adayların listesi İnönü Üniversitesi internet sayfasında yayımlandı. Kayıt hakkı kazanan adayların listesine ‘  formasyon.inonu.edu.tr/duyuru.php?id=4422 ‘ adresinden erişim sağlanabilmektedir.

Dersler Yüzyüze Olacak

İnönü Üniversitesi 2017 yaz pedagojik formasyon programı iki dönemden oluşacak. İlk dönem için dersler 10 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak ve yoğunlaştırılmış program olacak. İlk dönem dersleri 31 Ağustos 2017 tarihinde son bulacak. İkinci dönem derslerinin ise güz döneminde yürütülmesi planlanmaktadır. İnönü Üniversitesi’nde yapılan açıklamaya göre derslere katılım zorunlu olacak. Derslere katılım zorunluluğu teorik dersler için yüzde 70, uygulamalı dersler için ise yüzde 80 olarak belirlenmiştir. Adayların bu zorunluluğu dikkate alarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Kayıtlar Yarın Başlıyor

İkinci yedek listede ismi kayıt hakkı kazananlar arasında olan formasyon adayları kayıtlarını 7 Haziran 2017 tarihinden başlayarak , 16 Haziran 2017 tarihine kadar yapabileceklerdir. Kesin kayıtlarını yaptırmak isteyen adaylar İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Formasyon Birimine başvuracaklardır. Kesin kayıt sırasında formasyon ücretinin ilk taksitinin ödenmesi gerekmektedir.

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ