İnönü Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 02 Mayıs 2017
  • 2.256 kez görüntülendi.
İnönü Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

İnönü üniversitesi 2017 yaz pedagojik formasyon eğitimi sonuçları açıklanmıştır.

İnönü Üniversitesi 18-27 Nidan 2017 tarihleri arasında alınan pedagojik formasyon eğitimi başvurularının ardından, asil ve yedek listeden kesin kayıt hakkı kazananları açıklamıştır. Asil listede ismi olup kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 2-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında yaptıracaklardır. Kayıtlar İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi B Blok 3. kat  Pedagojik Formasyon Biriminde yapılacaktır. 12 Mayıs 2017 tarihinde kesin kayıtların bitmesi ile birlikte boş kontenjan kalması durumunda yedek listeden alım yapılacaktır. Yedek listeden yapılacak alımlar için isim listesi ve tarihleri 12 Mayıs tarihinden sonra ilan edilecektir. Yedek listeden alım yapılamasının ardından yeniden boşluk olması durumunda yeni yedek liste ilan edilecektir.

İnönü Üniversitesi 2017 yaz pedagojik formasyon eğitimi ücreti 2054 TL’dir. Formasyon ücreti iki eşit taksit halinde, her iki dönem başında yatırılacaktır. Formasyon ücreti yatırıldıktan sonra ücretin yatırıldığına dair banka dekontu formasyon birimine teslim edilmelidir.

Başvuru yaparken verilen bilgiler ve kesin kayıt esnasındaki bilgilerde uyuşmazlık olması durumunda kişinin başvuru iptal edilecektir.

Kesin Kayıt İÇin Gerekli Belgeler

  • Lisans Mezunları için Onaylı Mezuniyet Belgesi ya da Diploma
  • Okuyan lisans öğrencileri için Onaylı Öğrenci Belgesi
  • Onaylı Lisans Not Durum Belgesi (Transkript)
  •  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (Aslını bulundurmak koşulu ile)
  • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • Pedagojik formasyon biriminden edinilebilecek kayıt dilekçesi

İnönü Üniversitesi kesin kayıt hakkı kazananların listesine ve detaylı bilgiye ‘  formasyon.inonu.edu.tr/duyuru.php?id=4417 ‘ adresinden ulaşılabilmektedir.

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ