İptal Olan Formasyon Programı Yeniden Başlatıldı!

  • 29 Ekim 2019
  • 13.035 kez görüntülendi.
İptal Olan Formasyon Programı Yeniden Başlatıldı!

Geçtiğimiz günlerde başvurularını aldığı formasyon programını iptal ettiğini açıklayan Artvin Çoruh Üniversitesi 2019-2020 eğitim-öğretim dönemi için formayson programını yürüteceğine dair yeni bir açıklama yaptı.

Artvin Çoruh Üniversitesi geçtiğimi ay içerisinde formasyon programı için başvuruları almış ve kesin kayıt hakkı kazananların kayıtları da alınmaya başlanmıştı. Ancak daha sonra formasyon programının kaldırılacağına dair duyumlar nedeniyle formasyon programını iptal ettiğini ve kayıt ücreti yatıran adaylara ücret iadesi yapılacağı belirtilmişti. Ancak Artvin Çoruh Üniversitesi’nden yeni bir açıklama geldi. Bu yapılan açıklamaya göre, formasyon programının 2019-2020 döneminde yürütüleceği belirtildi.

Yapılan duyuruya göre evraklarını teslim ederek kayıt yaptırmış adayların kayıtları gerçekleştirildi. Kesin kayıt hakkı kazananan diğer öğrenci ve mezunların kayıtları ise 30 Ekim 2019-5 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılabilecek. Yedek listeden kayıt hakkı kazanan adayların isimleri ise 6 Kasım 2019 tarihinde açıklanacak. Yedek adayların kayıtları ise 6-8 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılabilecek. Boş kontenjan olması durumunda 11-15 Kasım 2019 tarihlerinde evrak teslim önceliğine göre kayıt alınacak.

Yüzyüze gerçekleştirilecek olan formasyon programının derslerinin 9 Kasım 2019 tarihinde başlaması planlanmaktadır.

Kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ