İstanbul 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

  • 02 Ağustos 2021
  • 1.622 kez görüntülendi.
İstanbul 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

2021-2022 eğitim-öğretim döneminde İstanbul ilçelerinde görevlendirilmek üzere alınacak ücretli öğretmenler için duyurular yayımlanmaya başlandı.

Ücretli öğretmenlik başvuruları e-devlet sistemi üzerinden kabul edilmektedir. Ancak bazı ilçeler kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi resmi internet siteleri üzerinden de duyuru yaparak başvuru almaktadır. Şu ana kadar ücretli öğretmen alımı için duyuru yayımlayan ilçeler şu şekildedir:

İstanbul- Bayrampaşa 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Bayrampaşa İlçe MEB tarafından yapılan duyuruya göre ücretli öğretmenlik için başvurular başlamış olup, başvuru yapacak olan adaylar ilk olarak başvuru formunu doldurmalı ve gerekli evraklarla birlikte başvuru formunu Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Hizmetleri Bölümüne bizzat teslim etmelidir. Evrakların tesliminin ardından e-Devlet sistemi üzerinden başvuru yapılacaktır.

Başvuru formu için tıklayın. 

İstanbul-Eyüpsultan 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Eyüpsultan ilçesinde görevlendirilmek üzere alınacak ücretli öğretmen adayları için başvurular elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru sonrasında adaylardan ayrıca gerekli belgeleri teslim etmeleri de istenecektir. Ayrıca adayların e-Devlet üzerinden girebilecekleri branşlar için ayrı ayrı başvuru yapmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın. 

İstanbul- Beyoğlu 2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Beyoğlu ilçesi’ne ücretli öğretmenlik başvurusunda bulunacak adaylar ilk önce başvurularını e-Devlet sistemi üzerinden başvurularını yapıp, daha sonra İlçe MEB’in başvuru modülü üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylardan gerekli evrakları teslim etmesi istenecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız. 

 

 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ