İstanbul Medeniyet Üniversitesi Formasyon Duyurusu

  • 01 Kasım 2017
  • 7.634 kez görüntülendi.
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Formasyon Duyurusu

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 2018 bahar dönemi formasyon programı için duyuru yayımlamıştır.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi pedagojik  formasyon eğitimi programı için belirlenen kontenjan 120 kişidir. Başvurular 6 Kasım 2017-17 Kasım 2017 tarihleri arasında online olarak yapılabilecektir. Formasyon eğitimi programına;

  • İstanbul Medeniyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nin lisans programlarının ikinci sınıfını (dördüncü yarıyılını) tamamlayan ve başvuru tarihi itibari ile önceki dönemlerden başarısı olduğu en fazla ders sayısı 2 olan, akademik ortalaması en az 2.00 olanlar,
  • İstanbul Medeniyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi lisans mezunu olup akadmeik not ortalaması en az 2.00 olanlar,
  • Diğer Üniversitelerin Edebiyat, Fen, Fen – Edebiyat Fakültelerinin Matematik, Psikoloji, İngilizce, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Felsefe, Sosyoloji bölümleri ve İlahiyat Fakültesi mezunları ile belirtilen bölümlerde ikinci sınıfını (dördüncü yarıyılını) tamamlamış olup,önceki dönemlere ait başarısı olduğu en fazla 2 ders olanlar ve akademik ortalaması en az 2.00 olanlar başvuru yapabilecektir.

Kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi 22 Kasım 2017 tarihinde ilan edilecektir. Kesin kayıtlar 23 Kasım 2017 – 01 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Boş kontenjan olması durumunda yedekten kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları 04-08 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Formasyon programı dersleri örgün eğitim şeklinde yürütülecektir. Program iki dönem şeklinde yürütülecek olup, dersler cumartesi günleri 08:30-18:50 saatleri arasında yapılacaktır. Derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ