İstanbul Üniversitesi 2017 Bahar Formasyon Kazananlar

 • 23 Ocak 2017
 • 3.118 kez görüntülendi.
İstanbul Üniversitesi 2017 Bahar Formasyon Kazananlar

İstanbul Üniversitesi 2017 bahar formasyon kazananlar listesi açıklanmıştır.

Kesin kayıtlar bölümlere göre 2 günde (24-25 Ocak 2017) yapılacaktır. İlan edilen günden farklı günde gelenlerin kayıtları yapılmayacaktır. Yedek listeden kazananlar 25 Ocak 2017 tarihinde ilan edilecektir.

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Serap diyor ki:

  Kazandim fakat derslere devam zorunluluğu var mi yada bi kolaylik saglarlar mi ..derslere girmeyi cok istiyorum ama engellerim var….

  1. Demir Demir diyor ki:

   Devam zorunluluğu var.

 2. Eren diyor ki:

  Merhabalar.Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar döneminde formasyon açma ihtimali var mıdır?Arıyorum sormak için ulaşamadım da,sizin bilginiz var mı?Cevaplarsanız sevinirim.

 3. Zeynep diyor ki:

  İstanbul ünv,tüm yedeklere başvuru hakkı tanıdı,yedeklerin tamamı başvurmayıp boş kontenjan kalırsa online başvuruda bulunan ancak ismi yedek veya asillerde çıkmayanlar başvuruda bulunabilir mi ,bilgisi olan varmı

 4. Seda diyor ki:

  Merhabalar, Ankara’da ki üniversiteler 2017 Bahar döneminde formasyon ilanı açarlar mı? 2016 Güz dönemindekileri malesef kaçırdım. Tekrar Güze kadar beklemek istemiyorum. Bahar döneminde daha önce açmışlar mıydı? (Gazi, Ankara veya Hacettepe) Bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim. Teşkkürler.

  1. Demir Demir diyor ki:

   Evet açabilirler.

 5. Osman aydın diyor ki:

  Mrb ben istanbul Üniversitesi formasyon için başvuru yaptım yedek olarak çıktı kazandım sonra referans numarası gelecek dediler gelmedi ve ben şunu merak ediyorum devamlilik zorunlu varmı acaba çalışan biri olarak soruyorum..

BİR YORUM YAZ