Kastamonu Öğretmenevi 13 Kamu Personeli Alacak

  • 03 Nisan 2017
  • 742 kez görüntülendi.
Kastamonu Öğretmenevi 13 Kamu Personeli Alacak

MEB’e bağlı olan öğretmenevi personel alım ilanları, öğretmenevi tarafından hazırlanarak Devlet Personel Başkanlığı ya da İŞKUR’dan duyuruluyor. MEB, Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi’ne 13 daimi personel alınacağını duyurdu. Alımı yapılacak iş ilanına en az ilköğretim mezunu şartı ise sevindiriyor. 7 farklı pozisyonda 13 daimi işçi alınacağını bilen öncelikli Kastamonulular ilana büyük ilgi gösteriyor.

Kastamonu Öğretmenevi 13 Daimi İşçi Alımı

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi alımı için İŞKUR üzerinden alım yapılacağı duyurulmuştu. Bu ilana müracaatlar başladı. Hangi pozisyonlar ve kimlerin müracaat edebileceği hakkında detaylar ise şu şekilde;

Kamu Kurumu / Daimi Personel
13 Personel alınacak
Farklı pozisyon sayısı:7
En az ilköğretim mezunu olacak

MEB’e bağlı olan Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi’nde istihdam sağlamak üzere kendi bünyelerinde 13 daimi personel arayışı içerisinde gözüküyor. Pozisyonlar ise şu  pide ustası, aşçı, aşçı yardımcısı, kalorifer ateşçisi, resepsiyon görevlisi, garson, bulaşıkçı olarak belirtiliyor.

Belirtilen pozisyonlara yönelik 13 kişi istihdam edilmek üzere daimi şekilde alınacak.

İstihdam Seferberliği 1 ve 1000’e Bakmadan Sürüyor

MEB’in duyurmuş olduğu ve İŞKUR şube müracaat merkezleri tarafından ya da İŞKUR resmi web sitesinden müracaat edebilirsiniz. Son başvuru tarihi 5 Nisan 2017 olarak belirtiliyor.

Kamuda alınan birçok kararın çok kısa sürede birçok ilan yayılması ile ülke ekonomisinde istihdam sağlanması amaçlanıyor. 1 ya da 1000 demeden birçok iş ilanı açılarak kişilerin daha iyi bir yaşam için, işsizlik oranının düşmesi adına çalışmalar devamlı gerçekleşiyor. Bu sayede başvurular yerini

Yazar: Hakan Yilmaz
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ