Kocaeli 2017-2018 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

  • 25 Temmuz 2017
  • 1.969 kez görüntülendi.
Kocaeli 2017-2018 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

2017-2018 eğitim-öğretim yılı Kocaeli ili ücretli öğretmenlik başvuruları için başvuru duyurusu yayımlayan ilçeler ve başvuru detaylarını buradan takip edebilirsiniz.

Kocaeli ili için Dilovası, Karamürsel ve Derince ilçeleri ücretli öğretmenlik başvuruları için duyuru yayımlamıştır. İlçenin üzerine tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Dilovası: Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü resmi internet sayfasında ücretli öğretmenlik başvuru formu yayımlamıştır. Başvuru yapmak isteyen adayların bu formu doldurup İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları birimine teslim etmesi gerekmektedir.

Karamürsel: Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda ücretli öğretmenlik başvurularının 15 Ağustos 2017 tarihinde başlayacağı belirtilmiştir. Son başvuru tarihi verilmemiştir. Başvuru yapmak isteyen adaylar internet sitesinde belirtilen belgeler ve başvuru formu ile birlikte İnsan Kaynakları birimine başvuru yapabilirler.

Derince:  Derince ilçesi ücretli öğretmenlik başvuruları 1 Ağustos 2017 tarihinde başlayacaktır. Bu ilçe içinde başvurular için son bir tarih verilmemiştir. Başvuru yapmak isteyen öğretmen adayları istenen belgeler ve başvuru formu ile birlikte İnsan Kaynakları birimine müracaat edebilir. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ