KPSS Sorularını Örgüt Vermiş

  • 25 Mart 2017
  • 310 kez görüntülendi.
KPSS Sorularını Örgüt Vermiş

Fetö terör örgütü mensubu Fetöcü Yüzbaşı Cemil Çetin’den KPSS itirafı geldi.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında çıkan KPSS itiraflarına bir yenisi daha eklendi. Eski Yüzbaşı Cemil Çetin 2010 KPSS sınavı sorularının sınavdan üç gün önce eşine Fetö terör örgütü tarafından verildiğini belirtti.

Kendisinin de eğitim hayatında Fetö terör örgütü yönlendirmesiyle okuduğunu belirten Çetin, Üniversiteye Fetö terör örgütünün dershanesinde hazırlandığını ve Fetö desteğiyle Kara Harp Okuluna girebildiğini itiraf etti. Terör örgütünün toplantılarında da bulunduğunu ifade eden Çetin, KPSS sınavından üç gün önce bir örgüt üyesinin kendisine yemin ettirdikten sonra, bir flashdisk içerisinde 2010 KPSS sorularını verdiğini ve eşinin de bu sorulara çalışarak sınava girdiğini dile getirdi.

Bir çocuğu bulunan Çetin, kızı doğduğunda Terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen’nin çocuğun ismini Çiçek koymasını istediğini ancak Çetin’in bunu kabul etmediğini belirtti.

Terör örgütü tarafından kullanılan gizli haberleşme aracı Bylock’u da kullandığını itiraf eden Cemil Çetin, 2014 yılında Bylock’un örgüt içerisinde kullanılmaya başlandığını söyledi.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Mersin’de ailesinin yanında gözaltına alınan Eski Yüzbaşı Cemil Çetin, 15 Temmuz darbe girişiminde kimseyi öldürme amacında olmadıklarını,sakin bir şekilde kötü gidişe yön vermek istediklerini fakat olayların başka boyutlara taşındığını sözlerine ekledi.

Cemil Çetin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen Beytepe Jandarma Komutanlığı’nda meydana gelen Fetö’ nün darbe girişimi davasında yargılanıyor. KPSS sınavına giren bütün adayların tek temennisi bu haksızlıkların en ağır şekilde cezalandırılması.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ