LYS Adaylarına Bozüyük Belediye Başkanı’ndan Başarı Dileği

  • 10 Haziran 2017
  • 266 kez görüntülendi.
LYS Adaylarına Bozüyük Belediye Başkanı’ndan Başarı Dileği

LYS sınavına yakın bir tarih kala Belediye başkanından da başarı dilekleri gelmeye devam ediyor. Bozüyük Belediye Başkanı Bakıcı, Lys sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi. 10 Haziran Cumartesi günü itibariyle yapılacak olan LYS sınavı, şimdilerde öğrencilerin en çok başını ağrıtan konulardan biri olmaya devam ediyor.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı: “Heyecan Yapmasınlar”

Cumartesi Günü başlayacak olan LYS sınavı için Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başarı dileklerinde bulundu. Üniversiteye girişin ikinci ayağı olarak karşımıza çıkan LYS, en çok önem arz eden sınavların başında yer alıyor. LYS maratonunda ter dökecek olan adaylar için Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’da başarı dileklerini iletti. Aynı zamanda LYS sınavına girecek olan öğrencilere de çeşitli uyarılarda bulundu. Özellikle LYS sınavına girecek olan öğrencilerin heyecanlanmaması gerektiğini söyledi. ‘’LYS sınavına girecek olan öğrencilerin bunu ölüm kalım meselesi olarak görmemeleri gerekiyor. Her ne kadar önemli bir sonu olsa da dünyanın sonu olmadığı unutulmamalı. Öğrenciler bu sınavda elinden geleni en güzel şekilde yapacak inşallah. Yeter ki sınavdan korkmasınlar. Sınavları gözlerinde büyütür ve heyecan yaparlarsa istedikleri sonucu alamazlar. Bu yüzden iyimser olsunlar. Her zaman olumlu sonucu düşünsünler. Sınava girecek olan tüm öğrenciler hakkında uyarılarda bulundu.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, sınava girecek öğrencier için heyecan yapmasınlar ve sonucunu olumlu düşünsünler dedi.

Yazar: Hakan Yilmaz
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ