Mardin Artuklu Üniversitesi Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 27 Ağustos 2017
  • 2.062 kez görüntülendi.
Mardin Artuklu Üniversitesi Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Mardin Artuklu Üniversitesi 2017-2018 formasyon ek kontenjan başvuru sonuçları açıklanmıştır.

Mardin Artuklu Üniversitesi formasyon ek kontenjan başvurusu sonucunda kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 5-8 Eylül 2017 tarihlerinde mesai saatleri içerisinde yaptırabileceklerdir.

Kayıtlar Mardin Artuklu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde yapılacaktır. Kesin kayıt hakkı kazanmış adaylar, başvuru sırasında istenen belgeleri teslim etmiş ise formasyon ücretini 5 taksit şeklinde ödeyebileceklerdir. İlk taksit olan 1054 TL’nin yatırıldığına dair banka dekontu kesin kayıt tarihleri içerisinde şahsen ya da bir yakını ile teslim edilebilecektir. Bankad dekontu mail yolu ile de gönderilebilecektir.

Üniversite tarafından yapılan açıklamada, kesin kayıt işlemini gerçekleştiren adayların, kayıt sildirme istemi durumunda hiç bir şekilde para iadesi yapılamayacağı beliritlmiştir.

Mardin Artuklu Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimi programı dersleri örgün eğitim şeklinde yürütülecektir. Kayıt yaptıran adayların teorik derslere yüzde 70, uygulamalı derslere ise yüzde 80 oranında katılması gereklidir. Formasyon eğitimi programı iki dönemden oluşacak olup, her dönem 14 hafta sürecektir.

Kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi için tıklayın.

 

 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Azat diyor ki:

    Mardin Artuklu ünüvirsitesinde harita mühendislerine formasyon açılması için en az iki kişinin başvurması gerekiyor. İlgiLenen arkadaş varsa yorum yapsın..

BİR YORUM YAZ