Marmara Üniversitesi 2017 Formasyon Kazananlar Açıklanmıştır

 • 21 Temmuz 2017
 • 4.287 kez görüntülendi.
Marmara Üniversitesi 2017 Formasyon Kazananlar Açıklanmıştır

Marmara Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimi programı için başvuru sonuçları açıklanmıştır.

2017-2018 eğitim-öğretim yılı içerisinde Marmara Üniversitesi tarafından yürütülecek olan formasyon eğitimi programı için kesin kayıt hakkı kazanan adaylar ve yedek liste ilan edilmiştir. KEsin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 25 Temmuz 2017 SALI – 03 Ağustos 2017 PERŞEMBE tarihleri arasında yaptırabilirler. Cumartesi ve pazar günleri kayıt yapılmayacaktır. 5 Ağustos 2017 tarihinde ise yedekten kayıt hakkı kazanan adayların listesi açıklanacaktır.

2 Ekim 2017 tarihinde başlayacak olan formasyon eğitimi programı dersleri hafta içi iki gün 17:30 – 21:50 saatleri arasında Göztepe Yerleşkesi Atatürk Eğitim Fakültesi binasında yapılacaktır. Formasyon eğitimi programı iki dönem sürecek olup, Haziran 2018’de tamamlanması planlanmıştır.

Detaylı bilgi ve kazananlar listesi için tıklayın.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. gül diyor ki:

  arkadaşlar yedeklerdeyim
  birşey soracağım yedeklerin de genelde hepsi kazandı diyorlar mı yedeklerden kazananlar açıklandığında hiç dikkatiniz çektimi Admin özellikle sen iyi bilirsin 🙂 nolur önemli

  1. Demir Demir diyor ki:

   Bazı üniversitelerde kontenjan dolmadığında olabiliyor. Marmara’da olabilir. Kontenjanı oldukça yüksek.

 2. Tuğba diyor ki:

  Merhaba, marmaranın formasyonunda asil kazananlardayım. Başvuruyu yaparken linkteki not dönüşümden kendi notuma denk geleni girerek giriş yaptım. Ancak daha sonraki günlerde marmara üniversitesinin sayfasında başka bir dönüşüm tablosu vardı. Bu tabloya göre benim başvuruya girdiğim not yüksek kalıyor. Formasyonda ösym nin dönüşüm tablosu mu kullanılıyor?

  1. Demir Demir diyor ki:

   Genel de aksi belirtilmedikçe yök tablosu kullanılır. Üniversite ile iletişime geçip durum hakkında bilgilendirme yapmanızda yarar var.

 3. gül diyor ki:

  İNŞALLAH KAZANIRIM

 4. yedek diyor ki:

  merhaba 14. yedeğim sıra bana gelir mi sizce?

 5. hüsna diyor ki:

  merhaba,

  istanbulda yaşıyorum.iktisat mezunuyum.istanbul üniversitesi süreç açacak mı? yada istanbuldaki diğer üniversiteler açar mı?bilginiz varsa paylaşır mısınız acildir

 6. özleem diyor ki:

  merhaba muhasebe ve finasman için min ort kaçtı admin ?

BİR YORUM YAZ