Marmara Üniversitesi Formasyon Yedek Kazananlar Açıklanmıştır

 • 04 Ağustos 2017
 • 3.370 kez görüntülendi.
Marmara Üniversitesi Formasyon Yedek Kazananlar Açıklanmıştır

Marmara Üniversitesi 2017-2018 pedagojik formasyon eğitimi programı için yedekten kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi açıklanmıştır.

Marmara Üniversitesi formasyon programı için başvuruların alınması 14 Temmuz 2017 tarihi itibari ile tamamlanmıştı ve kesin kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları da 3 Ağustos 2017 tarihinde sona erdi. Kayıtların ardından boş kalan kontenjanlara yerleştirilmek amacıyla yedekten kayıt hakkı kazanan adayların listesi de açıklandı.

Yedekten kesin kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları 8-10 Ağustos 2017 tarihlerinde 09:00 – 12:00 ile 13:00 – 16:00 saatleri arasında yapılacaktır. Adayların kayıtlara istenen belgeler ile birlikte şahsen ya da noter vekaleti ile gelebilecekleri ifade edilmiştir. Kesin kayıtlar yapıldıktan sonra hiç bir şekilde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Yapılan açıklamada derslerin 2 Ekim 2017 tarihinde başlayacağı ve 2 dönemden oluşup Haziran 2018’de sona ereceği belirtilmiştir. Formasyon eğitimi dersleri ) hafta içi iki gün 17:30 – 21:50 saatleri arasında Göztepe Yerleşkesi Atatürk Eğitim Fakültesi binasında yapılacaktır. Haftanın hangi iki günü olacağı 4 Eylül 2017 tarihinde ilan edilecektir.

Dersler örgün eğitim şeklinde yürütülecek olup, teorik derslere yüzde 70 , uygulamlı derslere ise yüzde 80 oranında katılma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yedekten kayıt hakkı kazananlar listesi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Tamer diyor ki:

  Hocam , Kendi bölümümden 110 tane yedek alınmış Ve bunlardan muhakak çoğusu kayıt yapmaz . Ben yedekte değilim ancak kayıt için gitsem şansım var mı acaba ?

  1. cem diyor ki:

   bu durumu öğrenebildiniz mi?

 2. refiye diyor ki:

  hocam Marmara üniversitesi 2. yedek alımı yapar mı acaba bir öğrenci daha alsaydı ben sıradaydım

 3. Gulhan diyor ki:

  Merhaba Marmara Üniversitesi 2.yedek liste olusturur mu yedeklerden kayit olmayanlar olursa bunu ilan eder mi takibi nasil yaparız

 4. nalan diyor ki:

  hocam merhaba 2 yıllık büro yönetiminden 4 yıllık iktisata tamamladım ve yedekten kazandım bu durumda kayıt esnasında transkript evrak verdiğimde sorun olur mu ?

  1. Oğuz diyor ki:

   4 yıllık mezunsanız sorun yok

 5. Oğuz diyor ki:

  Omü 2. Yedekten kazandım hatta dolmadı yine ek kontenjan açıldı burada ilk dönem bitti marmarayı yedekten kazandım şimdi 7 dersi geçtim muafiyet vereceğim umudunuzu yitirmeyin Allah büyük ben 14 yıl sonra hem de 2 yerden kazandım bütsüz geçtim ilk dönemi sık sık takip edin yedek liste kayıt son günü bakın belki açılır inşallah

 6. Yasemin diyor ki:

  Üniversite yedeklerden gelmeyen olunca öğrenci alıyor mu acaba bunun için ne yapmalıyım.

BİR YORUM YAZ